reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

reklama
Ida jak najbardziej rozumiem Twoją potrzebę, ja chyba też coś takiego mam. Może spróbuj M. napisać jakąś karteczkę i dać w widoczne miejsce albo napisz mu smsa'a bo wiesz nie ma co czekać na domyślność facetów, bo oni trochę inaczej czują niż my.
 
Ida absolutnie cię rozumiem! Miałam tak przy okazji roczku Kuby. I tak sobie myślałam,że to MY powinnyśmy też świętować rocznicę narodzin naszych dzieci,bo to my "odwaliłyśmy kawał roboty"(przy pomocy lekarzy;-)). A u mnie jeszcze jest tak,że Franek urodził się w imieniny męża,więc to oni będą świętować:eek:. A małżowi to powiedz,napisz,zaśpiewaj(żart),bo,że się domyśli,to wątpię...

A my roczek robimy w sobotę(8),bo wtedy będzie mama moja i w ogóle wsyzscy będą mieli więcej czasu...
 
emilia- a mój Arek na dwa dni przed imieninami M i co jak będzie roczek to i on się załapie, ale powiem, ci że naszych mam też nitk nie doceniał, bo to się czekało na prezent od mamy, lub torta, a teraz wiem, że moja mam kawał roboty musiała odwalić jak biedna popękała, bo mnie na chama wyciągali. W sumie ona się załapuje bo ma ze mną urodziny. Trzeba może coś zmienić i naszym M uzmysłowić, że nam się też coś należy, chociaż mój teściu mojej teściowej kwiatka przynosi na urodziny synów, bo ona też miała porody z komplikacjami. A mi na roczek Oli też składał życzenia i dał mi kwiatka.
 
EMILIAB to świętujemy razem, bo ja jestem taka, że urodziny obchodzę zawsze tego dnia co wypadają.
KROMA ja swojej Mamie od tamtego roku kwiaty daję w dniu moich urodzin. Też miała ze mną ciężki poród.
 
natolin ja mojej mamie już kupę lat daję, ale ona ma urodziny razem ze mną, ale zawsze jej mówiłam, że to powinno być święto matki i dziecka :)
 
reklama
A mój mi nawet kwiatka nie kupił jak przyszłam do domu po porodzie :-( chociaż on zawsze o wszystkich rocznicach pamieta, urodzinach i imieninach,ale ma uraz. Jak się okazało, że jestem w ciąży kupił mi wielki, przepiękny bukiet czerwonych róż z karteczką, że mnie kocha i że dziękuje za dzidzie w brzuszku, w ten sam dzień poronilam :-( i jak mu kiedyś powiedziałam, że jak urodziłam Julkę to nic nie dostałam to mi wytłumaczył, że sobie obiecał, że żadnych kwiatków z okazji "dziecka" Biedny :-(
 
Do góry