reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

a my kupiliśmy rowerek jakoś w lipcu, jako prezent na roczek i od tek pory tylko rowerkiem na plac zabaw jezdzimy, Patryk uwielbia go. a na prezenty roczkowe mamy od dziadków mamy taki plan:
sanki/ jezdzik-pchac-cars-zlomek /
kombinezon kupilam w zeszym roku na przecenie w coocdrilo, mam nadzieje, ze okaze sie ok. bo jest super, jak bedzie zamaly to bedzie klops, chyba jakis urzywany wtedy poszukam bo wole w dobre buty zainwestowac
 
reklama
niepochawliłam się co moje dziecko wybrało w urodzinki. Miała na stole: pierścionek, naszyjnik, banknot, kieliszek, czekolade, różaniec i co wybrała..................kieliszek. Spojarzałyśmy się z mama na siebie i dalej jej wyrwać i od nowa i co i znow wybrała kieliszek a potem banknot i różaniec. Spoko nie
 
hehe :-D Oj tam nie przejmuj się :-D Może to wcale nie oznacza picia, tylko np to że będzie artystką i będzie grać na kieliszkach, albo np tworzyć jakieś wymyślne kieliszki ;-) A tak na serio to pewnie to wybrała bo widziała to pierwszy raz i ją zaciekawiło.
 
Ciekawe co inne dzieciaczki wybiora:-) a my roczku nie wyprawiamy,robie w domu i tylko kawusia i jakis super tort.A z gosci to najblizsi czyli dziadkowie i chrzestna bo chrzestny to pewnie nie przyjedzie dopiero na gwiazdke.Prezenty to mniej wiecej juz wiem co kto kupi,chrzestna jakas ma lalke upatrzona i kolczyki zlote,moja mama chce kupic jakis jezdzik pchacz czy cos w tym stylu,a dryga babcia to juz musi sama wymyslic co kupi pewnie jakies badziewie:tak:
 
U nas kawa i tort przejdą tylko podczas jednej części imprezy. Druga część rodziny niestety musi mieć konkrety. Oni nigdy nic złego nie powiedzą, nie skomentują, ale wiem co lubią i nie będę miała zbytniego wyboru. Zresztą niby zostało już niewiele czasu, ale jakoś nie myślałam o organizacji roczku. Wiem tylko, że nie będzie wielkiej fety, jak to robią niektórzy. Po pierwsze muszę rodzinkę zapraszać na dwie raty, jeśli chcę by byli jedni dziadkowie(układy rodzinne). Po drugie nie mamy kasy na robienie wielkich przyjęć :-(
 
reklama
Mi glownie o kase chodzi,wole te pieniadze wydac na cos innego do malej ale chce tez miec spokoj bez latania i szykowania i nadskakiwania wszystkim wkolo.
 
Do góry