reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

reklama
A ja byłam dziś sprawdzić cenę tego wózka drewnianego,no i czy jest w ogóle:).No i rewelacja,bo tylko 120 zł,a w necie jak szukałam,to ceny były od 200 do ...800zł:szok:. I ten "mój" i tak mi sie najbardziej podoba:))).
 
A ja byłam dziś sprawdzić cenę tego wózka drewnianego,no i czy jest w ogóle:).No i rewelacja,bo tylko 120 zł,a w necie jak szukałam,to ceny były od 200 do ...800zł:szok:. I ten "mój" i tak mi sie najbardziej podoba:))).

no niestety, za drewno sie cenia, ale czasem idzie cos znalezc w przystepnej cenie :) ale ta rozbieznosc cenowa... 800zl szokkkkkk
 
czasem w Biedronie mają tanie zabawki drewniane o połowę ceny. Chyba z firmy brimarex Elefun. Ja kupiłam raz tam puzzle drewniane za 4 zł, gdzie normalnie kosztują 11 zł.
 
Ostatnia edycja:
a i ciuchcie drewniana za 35 zł, gdzie podobna w Tesco po 90 zł była, tylko miała inne kolory.
 
no ja też nad sankami myślałam... rowerek to moja teściowa chciała kupić pół roku temu:-D ale na szczęście udało nam się ją powstrzymać w ostatniej chwili bo już w sklepie była:-D
 
moja rowerek ma bo dostała od dziadków na roczek. Będzie akurat na wiosne a jak narazie jest u nich w garażu. Sanek nie kupuje bo nawet jak ma byc śnieg a podobno ma być sroga zima to specjalnie nie będzie kiedy na nich jeździć. Zanim niunie odbiore ze złobka i dojade do domu to będzie ciemno. pozostają tylko w weekendy. A do żłobka i tak tramwajem wiec sankami do niego nie wjade. Na śnieg to pewnie spacerówka z pompowanymi kołami będzie w ruchu i owcza wełna. W ubiegła zime była super.
 
reklama
my mamy sanki starszej, w sumie to w dwójkę się zmieszczą, bo kupiliśmy duże. Dalej nie wiem co dla Arka na listę wpisać.
 
Do góry