reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

Roxannka pewnie podeszłabym do tematu tak jak ty, ale my wszystko wcześniej już kupiliśmy co nam będzie potrzebne, jeszcze z kasy z chrzcin :) Więc teraz choć próbowałam wymyślić coś potrzebnego, to mi się nie udało i dlatego będą zabawki :D A kasę od dziadków zostawimy w razie gdyby mi się jednak coś przypomniało hahah
 
reklama
concita, no pewnie, my też gdybyśmy nic przydatnego nie potrzebowali to by były zabawki :tak: zresztą podejrzewam że i bez nich się nie obejdzie bo założe się że moi rodzice nie wytrzymają i jakąś zabawke i tak kupią :-)
 
Mi się baaaardzo spodobało krzesełko uczydełko,więc może poproszę o nie kogoś;-). Prezent z fotelikiem też jest super,ale Franek zabawek nie ma zbyt wiele,więc chyba jednak zabawki wygrają:tak:
 
a my po Olce mamy full zabawek, mamy dwa samochody jeż-dziki, klocki, i krzesełko uczydełko też, chociaż u nas się nie sprawdza, bo moim zdaniem jest jeszcze za poważne nawet na moją Olkę, chyba, ze dziecko jest spokojne i usiedzi na dupsku, a Olka ciągle biega i nie interesuje ją co tam gadają i śpiewają, mamy dwie pozytywki z rzutnikiem, i w ogóle to nie mam bladego pojęcia co dla Arka na roczek kupić, gorzej, że chrześni już się wypytują a ja im na to, że oni mają wszystko i nie wiem co jemu kupić.

Patrze Alicja na tą lalkę, a ona coś gada.
 
kroma to uczydełko spodobało mi się(Frankowi również) po wizycie u was:tak:. Też się zastanawiałam,czy ta lalka to tylko szmatka,czy coś jeszcze potrafi;-)
 
reklama
emilia- mi się też podoba, Arek na razie tam wstaje i wertuje kartki, więc mam nadzieję, że jak już będzie sam chodził to sobie tam posiedzi.
 
Do góry