reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O le sie nie myle to chyba sa z Wadera a seria Funny Blocks ale nie dam sobie glowy uciac. Teraz nie mam jak sprawdzic ale jak Zuzia1 mnie nie uprzedzi to dam ci znac jutro wieczorem.
 
reklama
Jednak dobrze myslalm ze to nie Wader, Moj maz sie ze mna sprzeczal :baffled: I przyznalam mu racje :-p
Tak to te klocki ale juz chyba nowsza wersja wozka ja mam sprzed 3 lat prawie. :tak: :tak: hihihihi ta wyglada na jakas terenowa :-D
 
Widzę że na wątku dyskusja o zabawkach:-D

Zielona - moja Karolinka też mało się bawi zabawkami, ma muzyczny ocean fishera i prawie wcale się nim nie bawi, najbardziej kręcą ją wszelkie buciki, papucie, szmatki, piloty, gazety które można targać itp. rzeczy :-D Zastanawiam się czy nie zostanie jakąś projektantką obuwia bo butki kręcą ją najbardziej (oczywiście nie dajemy się jej nimi bawić ale jak zobaczy to tak zapieprza że aż się kurzy, czasem pozwalam się jej pobawić jej paputkami których mam sporo po siostrzeńcu)

Co do zabawek to też nie wiem jescze co jej kupimy na roczek, huśtawkę mamy - boi się. Bardzo bym chciała szczeniaczka-uczniaczka bo wszyscy go chyba polecają.
 
No niestety, my na takie zabawki nie mamy co liczyć. Nikt w rodzinie nie pokusi sie o takie drogie rzeczy, zreszta jak pisałam na poczatku uroczystosc nie bedzie liczna: tylko my, mój brat z bratowa i Maksem, moi rodzice i tesc. Dzis kupiłam mu plastikowa piramide z kółek, a teraz chce upolowac bąka takiego metalowego, brzeczacego. U nas rodzina nie jest liczna i nie ma raczej wyscigu kto kupi lepsze, drozsze, nowsze. O klockach tez mysle, podobaja mi sie te sensoryczne Fishera, ale chyba juz troche za późno dla Olka. Niestety nie mam czasu na chodzenie po sklepach a małż raczej niechetnie mnie wozi na zakupy. Zatem podejrzewam, ze Olek dostanie raczej prezenty praktyczne a nie zabawkowe. Zreszta to nie najważniejsze...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry