reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No to ja też do polibudowych maniaczek się zaliczam:-D:-D:-D:-D Tylko dla mnie to jeszcze nie koniec;-)

Apropos fajnych prezentów na roczek m.in., link do stronki arcyfajnej księgarni (kontakt z bobomigów;-)) i jeszcze fajniejszej książeczki, która zastąpi niejedną zabawkę:tak::tak::tak:
"http://www.badet.pl/go/_info/?id=25183
cholera, tak muszę, bo mi się znów linki nie chcą uaktywniać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
hoho ;-) ;-) same scisłe umysły tutaj ;-) ;-) ja jestem po uniwerku, jestem bardziej humanistką:-)
 
Aaaaaaa!!!

Własnie odkryłam, że do urodziń Oliwii zostało 15 dni.
Idę dzisiaj po kartki!!!
 
WOW Dobrze ze mi przypomnialyscie.....Lece dzis na zakupy na wszelki wypadek kupie juz komplet kartek zeby miec pod reka
 
Jejku jak ten czas leci też jutro lece i kupię więcej co by na później było
 
Rybcia dokladnie :-D :-D :-D juz wrocilam ze sklepu z kompletem kartek, tak wiec teraz musze tylko wypelnic i wyslac do Babyboomowych dzieciaczkow.
 
reklama
Te musze dzisiaj kupic kartkibo jeszcze zapomnę, i powoli sie zaczyna;-) ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry