reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My mamy takie duże klocki w wózku (jeszcze po Karolinie) i Kuba bardzo je lubi. Tzn. najbardziej lubi rozwalać budowle, które my zbudujemy. Uwielbia też pchać ten wózek, a ostatnio sam do niego wchodzi. A najfajniejsza zabawa jest, jak go w wózku wozimy:tak:.
1002056ts3.jpg
 
reklama
Wie, co dobre ;p

Faktycznie duże! O takie mi właśnie chodzi ;)
 
też mamy takie duże klocki, do tego jakies ludziki itd... ale narazie Antoni sie nimi nie bawi, najbardziej odpowiadaja mu piramidki i kolocki drewniane, uwielbia niszczyć jak cos zbuduje!!
 
co do nazw z fishera to moj mezus myslal,ze ja sobie tak wymyslilam i musialam na opakowaniu mu pokac napis bo mi nie wierzyl.Wczoraj wlasnie roczek miala moja siostrzenica i podostawala kupe fajnych prezentow,szkoda ze wiekszosc typowych dla dziewczynki.Myslalam,ze cos podpatrze.
 
Antos ma taką dużą gadającą i śpiewajaca lale!! Bardzo ja lubi! I kto owiedział ze lalki sa dla dziewczynek?:-D :-D
 
Ja nie o lalkach ale w ogole wozek sukienki dostala i pelno innosci:-D ja tam uwazam,ze chlopak nawet powinien miec lale a co dziewczynki tez maja autka:yes:
 
vici ja widziałam chłopca jak sie lalkami bawił.
Dodam że to nie był już taki mały chłopiec.Bo to było jakieś 10 lat temu na koloni a on miał jakieś 8 lat i zawsze mówił ze chciał być dziewczynką.Bo lubi sie bawić lalkami i ubierać sukienki. he he .
 
Mój Kuba też zabiera lalki Karolince. Najbardziej lubi im wyrywać włosy:eek::baffled::-p. Z tego względu pozwalam mu zabierać tylko te łyse:-D, ale te już go tak nie interesują;-).
 
Zuzia1 Maks takie klocki z tym wozkiem dostal na roczek od chrzesnej. Mi sie bardzo podobaja najlepsze jakie ma a ma ich ze 4 rozne zestawy. Majka oczywiscie tez je lubi ale grysc :-D :-D No i tez lubi w nim jezdzic po calym mieszkaniu, kiedys na galeri dalam jej zdjecie jezdzacej w nim. :tak:
 
reklama
My chcemy kupić Natalce huśtawke, albo najlepiej jakiś skoczek ;-) Ona normalnie jakby mogła to by nonstop skakała, wszedzie, po łózku, w kojcu, przy kazdej grającej zabawce sobie skacze :-D (BUBA chyba kiedyś dawała link do takiech rzeczy, musze poszperać), ale klocki tez bardzo mi sie podobają, Woloszki jakiej to jest firmy??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry