reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No tak ten czas już się zbliza!!!

Ja kupiłam na allegro garniturek dla malego, chcę go wystroić na 1 rocznice, tylko ze czekam ponad tydzień na to cacko. Już zaczynam się niepokoić. Kupiłam rozmiar 86 i teraz zasnanawiam się czy będzie dobry. po wymiarach, któe były podane to powinien być ok, powinien ubrac jeszcze na kilka donośnych okazji. Zobaczymy. Jak nie to poszukam kogoś, kto będzie chciał odkupić.

Oglądałm tez na allegro różne pizdryki na urodzinowe przyjęcie, świeczki z hefalumpem itp-cuda cudeńka, ino kasę zbierać:)

Trzeba jakoś uświetnić ten dzień, tym bardziej ze wypada w sobotę:)
 
Lidijka na pewno Mateuszek podbije serca wszystkich kobiet w tym garniturku (chociaż bez niego pewnie też świetnie sobie radzi ;-) )

Ja dla Karolci mam już kieckę, muszę jeszcze kupić buciki, sweterek albo płaszczyk, rajstopki i jakieś nakrycie główki :-)
 
Że tak powiem nie ma to jak zbiorowa mobilizacja ;-) Zabieram sie za drukowanie listy i przygotowywanie kartek:-D Wiecie co, to jest świetny pomysł z tymi kartkami, dzieciaczki nasze będą miały niesamowitą pamiątkę :tak: :-D:tak:
 
Wlasnie wczoraj myslalm z moze juz kupic pierwsza karteczke dla Oliwki bo znajac nasza poczte to pewnie dlugo bedzie szla :tak:
Wiec jutro albo w poniedzialek ruszam na zakupy :tak: i znajac siebie bede sterczec godzine przed kartkami i nie bede mogla sie zdecydowac ;-) nie mowiac juz o zyczeniach :tak: :tak: :tak: :tak:
 
A ja powysyłam kartki z niemieckimi napisami bo nie wpadłam aby kupić w Polsce i będzie międzynarodowo:-D
 
Roczek zbliza sie duzymi kroczkami. U nas tez wypada sobota, juz zaczynam szykowac menu zeby Kuba tez mogl jesc z nami. W tym tygodniu jade do cukierni dogadac sie w kwestii ksztaltu tortu i jeszcze maly maratonik po sklepach zeby tego hefalumpa gdzies obejrzec i ostatecznie zdecydowac o jego kupnie.
 
U nas wypada niedziela i też ok w końcu popijawy nie będzie i każdy może przyjść bez obaw,że do pracy zaśpi.Jak pogoda dopisze to na działce a jak nie to w domku będzie zabawa.
 
reklama
A u nas urodzinki wychodza w czwartek :-( jak narazie nie mamy pomyslu gdzie robic czy u siebie w domku czy u moich rodzicow np na dzialce jakby pogoda dopisala. Ale to zalezy od tesciow czy przyjada (na Maksa roczek nie przyjechali :-( ) Juz sie ich pytalismy czy sie pojawia a tesciowa ze to jeszcze duzo czasu do jej urodzin. Normalnie mam dosc tej baby rzadko ja widuje ale jak zadzwonimy do niej to mam dosyc ale to nie ten watek :tak:

My dzis znaczy sie Maksi wybral pierwsza kartke urodzinowa dla Oliwki jutro wysylamy mam nadzieje ze dojdzie na czas :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry