reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No i fajnie i macie po balu:-) .

A my cały czas przed;-)
Garniturek wisi w szafie, tort zrobi tesciowa kupimy świeczkę, balony, serpentyny, szampana i bal gotowy:tak: .
Tyko trzeba o tego czasu posprzatać po Czicziowm huraganie. Jest na etapie wyrzucania wszystkiego z szaf i szuflad. Aaaaa i na fotelach tez nic nie moze byc.
 
reklama
My mieliśmy mieć bal wczoraj. Mieli przyjechać dziadkowie i chrzestna. No ale teść ma problemy ze zdrowiem, a do tego w szpitalu wylądowała moja babcia (mama mojej mamy) I nikt nie dojechał. A chrzestny, który akurat z pracą pojawił się w Wawie (a w pierwszej wersji miało go nie być na urodzinkach) akurat przyjechał i zostaje do wtroku. Jutro Julek kończy roczek, a chrzestny 28 lat. Będzie podwójna impreza. U nas same barany, bo ja wczoraj 27 a mój mąż w czwartek 30.
 
To wszystkiego najlepszego Magda :tak:
A my wczoraj bylismy na spacerku na miescie kolo was i patrzylismy czy was nie spotkamy bo Makschodzil z kartka urodzinowa dla Julka :-D no i wkoncu dal si przekonac zeby wrzucic ja do skrzynki, uparciuch :-D
 
Magda, Najlepsze zyczenia urodzinowe dla wszystkich barankow :)

A my swietujemy dzisiaj - o 14 wielki obiad z tortem no i proba zdmuchniecia swieczki. Cwiczylismy ta trudna sztuke, ale jak dotychczas bez sukcesow - zamisat dmuchac pcham do ognia moje dwie ciekawskie lapki, wiec swieczke chyba bedzie gasil jakis pomocnik.

Jubilat teraz dzielnie spi, zbiera sily na swietowanie. A ja mam chwilke na siedzenie przy kompie, bo poszlismy na latwizne i imprezke robimy w knajpce.
 
To wszystkiego najlepszego Magda :tak:
A my wczoraj bylismy na spacerku na miescie kolo was i patrzylismy czy was nie spotkamy bo Makschodzil z kartka urodzinowa dla Julka :-D no i wkoncu dal si przekonac zeby wrzucic ja do skrzynki, uparciuch :-D

Oooo! to muszę zajrzeć do skrzynki.
Wczoraj prawie cały dzień spędziliśmy nad Zalewem Zegrzyńskim (wkleję jakieś fotki). Więc dlatego się nie spotkaliśmy. Julek był zachwycony falami, bo wiało nieźle. Mój mąż rozmarzony, bo liczył, że się dosiądzie na jacht do znajomych, ale nie wypaliło, bo zdążyli daleko odpłynąć. Potem mega długaśna drzemka Julka na świeżym powietrzu, a dla nas salonik prasowy.
 
Rybcia - dzieki za zyczenia!!!:-)
Bardzo, bardzo dziekujemy tez za wszystkie mile karteczki!!! Sa super!:tak:
 
My tez juz po imprezce a wlasciwie po czterech imprezkach :tak: Frankowe roczki w sobote i w niedziele(bo nie dalo rady upchnac tylu gosci za jednym razem) no i nasze trzydziestki w czwartek i piatek :tak:
U nas tez trzy barany 8,10 i 13 kwiecien :-p
Franklin zachwycony imprezkami,jedzonkiem i calym tym balaganem.Dostal mase fajnych i praktycznych prezentow np:wielka drewniana skrzynie ktora moze do woli otwierac i zamykac i nikt mu nie zabrania :tak: moze tam wrzucac i wywalac zabawki ale najlepsza zabawe ma wchosdzac do diej i bawiac sie z nami w chowanego.Dostal duzy wozek do ciagniecia zabawek super sie sprawdza na spacerach,klocki,wielka ciezarowe,drzewko cytrynowe (jego totem) no i troche PLN-now. :tak:
Imprezka bardzo sie udala a foto zamieszcze w galerii.
SLICZNIE DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZYCZONKA I KARTKI!!!!!!!!!!!!!!!!
Franek cieszyl sie niemilosiernie k i codzien razem sprawdzalismy skrzynke a potem czytalismy :happy:
 
buba super ze tyle imprez naraz sie udalo :) czekamy na relacje foto :)

a ja dzisiaj zamowilam torciki na impreze (tez bedzie 2dniowa - sob i niedz)
a w piatek biore sie za robienie leczo ... salatki i reszta przekasek zrobie w sobote :) u nas beda wlasciwie tylko najblizsi znajomi z dziecmi a w niedziele przyjedzie chrzestna i moze tesciowie ... ale jak juz kiedys pisalam w naszej rodzinie nie celebruje sie tak uroczyscie 1 urodzin wiec luzik :)
 
reklama
No ja dzis tez juz zrobilam wstepne zakupy na imprezke, ktora robimy w sobote i w niedziele. No i zrobie z czystej ciekawosci ta slynna salatke z ostatnich dni :-D :-D :-D jak narazie nie mam jeszcze przemyslanego menu normalni mi siniechce, bo ostatnio tylko piore i sprzatam nie mowiac ile jeszcze mam prasowania bleeeee.
I dzis tez zamowilam torcik, smietankow-truskawkowy mnim mniam ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry