reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wszystkiego najlepszego dla KAROLINKI




W dniu tak pięknym i wspaniałym
Życzmy Tobie sercem całym
Zdrówka szczęścia pomyślności
I w nauce i w miłości
Bądź radosna wesolutka,
piękna zgrabna i śliczniutka
No i tak na dowidzenia
Niech się spełnią Twe marzenia

MATYLCIA i mama;-);-)
 
W imieniu Karolinki dziękuję za wszystkie śliczne karteczki, które ciągle przychodzą:-) .
Urodzinki się udały, mała na początku mszy troszkę marudziła ale potem na szczęście zasnęła.

dzustta dziękujemy za życzonka!

Muszę kończyć bo mała marudzi, może wieczorem jeszcze coś więcej napisze.
 
My jednak zdecydowaliśmy się na klocki. Jakieś :)
Nie wiem, co prawda, czy Jagoda przy nich wysiedzi, ale na jeździku też nie wysiedzi. Za to klockami my się będziemy mogli pobawić. Zawsze to libiałam.

Wczoraj najlepszą zabawką dla Jagody były moje majtki do czyszczenia okularów (polecam bawełniane z tiumpha - są najlepsze do tego celu).
Wyrwała mi je z ręki, a potem latała z nimi i wszystkim nosy wycierała i sama w nie dmuchała nosem.

A może komplet majtek triumpha jej kupić?
 
Joaśka Ty to jesteś niezła
A co do klocków jeśli Jagodzie sie nie spodobają to rodzice będą mieć radoche i zabawę.

Ja tez jeszcze nie wiem co Dominice kupie na roczek.
Wiem że od chrzestnej i babci dostanie rowerek taki co dostała Karolinka na roczek.
Od chrzestnego nie wiem co dostanie.
A ja bym może kupiła niuni wóżek dla lalek ale ma dostać też po cioci.
 
Joaśka - ja też się zdecydowałam na klocki - te wielkie Chicco.

A co do zabawek, to moja niunia najbardziej lubi podpaski - mam takie pakowane pojedynczo a opakowanie jest w różowiutkie kwiatuszki i ona sobie bierze po jednej w każdą łapkę i raczkuje z nimi po całym mieszkaniu:-D . A jaka dumna jest wtedy - kroczy z wysoko zadartą główką i jest śmieszna do bólu:-D :-D :-D .
 
Rybcia - mówisz, że Ingunia jest wrażliwa na piękno??

Zaiste uroda tych podpasek jest powalająca:-D :-D :-D .
 
reklama
dobre :)

Jagoda lubi takie w zielonym opakowaniu :)
Ostatnio w drodze do rodziców się nimi bawiłą :)

CZyli do majtek dokupie jeszcze opakowanie podpasek. Będzie miała na przyszłość ;p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry