reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dobre :)

Jagoda lubi takie w zielonym opakowaniu :)
Ostatnio w drodze do rodziców się nimi bawiłą :)

CZyli do majtek dokupie jeszcze opakowanie podpasek. Będzie miała na przyszłość ;p


Jaośka Ty to mnie powalasz ze swoimi pomysłami.
A tu taki pomysł już na przyszłość.

Moja Dominika raz mi wyciągnęła z torebki tampona.
Ale szybko jej zabrałam aby się nie bawiła.Bo może by jeszcze brała du buzi
 
CZyli do majtek dokupie jeszcze opakowanie podpasek. Będzie miała na przyszłość ;p


Joaśka - byłby to całkiem niezły prezent i wcale niedrogi:-) . A ile by dziecko miało radości:-D .

Za zaoszczędzone pieniądze mogłabyś kupić prezent sobie - w końcu pewnie nieźle się namęczyłaś zanim wyprodukowałaś takiego fajnego małego człowieczka:tak: :tak: :tak: .
 
I to jest dobry plan :)

a człowieczek był z tych większych bo miała 56 cm i 3900

Chyba faktycznie coś mi się należy za trud.
Muszę tą genialną myśl jakoś wbić w męża :)
 
Muszę tą genialną myśl jakoś wbić w męża :)

To będzie dopiero trudne :tak:
Przynajmniej u mnie... :-D
A co do zabawek, to musze wypróbowac Wasze pomysły, bo mi już własnych brak...dziś psikałam jej w buźke gumową kaczuszką, w której jeszcze było troszke wody, :szok: i to było dla niej najwieksza radochą pod słońcem :szok: dzieci czasami śmijeją sie z najmniej oczekiwanych rzeczy :-D
 
Ja tylko na moment bo zaraz wyjeżdżam na Polskę.Mi jest obojętnie na jaki adres wysyłacie kartki dla Victora.Wysyłajcie tam gdzie wam wygodniej może być na polski adres bo kartki i tak mama mi przekaże:-D:-D
Do zobaczenia za tydzień dziewuszki papa
 
Może tym razem nie o podpaskach, chociaz przyznam, że Misiak też lubi się bawić opakowaniem z podpaskami :-)
W skrócie opowiem jak nasze urodzinki przebiegły. Ogólnie było spokojnie. Dałam rade z gotowaniem i sprzątaniem :tak: Coś tam Teściówka podniosła mi ciśnienie, ale ogólnie była dla mnie w porządku (za to wyżywała się na Arturze, aż chłopak miał łzy ze złości...).
Misiak dostał taki samochód na którym się siada i odpycha nóżkami. Bajer super i Misiowi też przypadł do gustu (może w galerii umieszczę). Ale jaka radocha była jak Misiu dostał samochód!! Cały pokój był jego! Tylko nim jeździł :tak: Taki mały gówniarz a wiedział jak się tym bawić :confused:
W niedzielę zwaliła się rodzinka, a w tą niedzielę przyjedzie chrzestny Michałka :happy:
 
reklama
No i fajnie i macie po balu:-) .

A my cały czas przed;-)
Garniturek wisi w szafie, tort zrobi tesciowa kupimy świeczkę, balony, serpentyny, szampana i bal gotowy:tak: .
Tyko trzeba o tego czasu posprzatać po Czicziowm huraganie. Jest na etapie wyrzucania wszystkiego z szaf i szuflad. Aaaaa i na fotelach tez nic nie moze byc.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry