reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Kurier zapukał do mych drzwi z fotelikiem. Zapowiedział się między 12-16, przyszedł o 22... Kupiłam używany bo i tak jak młode usiądzie to przesadzę do większego. Zależało mi żeby miał bazę i żebym nie musiała się męczyć z pasami za każdym razem. Ale kurcze sama nie wiem czy jestem zadowolona. Jakiś wielki ten fotelik.

WP_20150331_16_47_10_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150331_16_47_10_Pro.jpg
    WP_20150331_16_47_10_Pro.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 85
reklama
martucha no właśnie nie można się sugerować zdjęciami za bardzo.. jeśli chodzi o łóżeczka, to moim pierwszym strzałem na podstawie zdjęć w necie było łóżeczko z klupsia i jak natrafiłam na egzemplarz w sklepie i nim poruszałam to okazało się, że całe chodzi.. babeczka w sklepie tłumaczyła mi, że jest słabo skręcone, ale jakimś cudem we wszystkich innych sklepach (to dość popularna firma) chwiało się tak samo, a łóżeczka z innych firm nie drgały ani odrobinę.. m.in. te a Amala.. także moim zdaniem ocenianie po zdjęciach nie bardzo wychodzi.. no chyba właśnie, że się ma jakąś firmę poleconą przez kogoś, kto próbował i pozostaje tylko kwestia wyglądu.. no to wtedy tak
sesi też oglądałam na allegro ten ochraniacz, ale mi również wydał się być na krótką metę, no i stwierdziłam, że dziecko chyba zginie w takim wypchanym łóżeczku, a przecież ma być najważniejsze w nim :D
 
ostatnio właśnie rozmawiałam z położną o pasie i strasznie mnie skrzyczała, powiedziala że to najgorsza rzecz jaka można zrobić sobie po porodzie, mięśnie sie rozleniwiają i gwarantuje mi po pasie brzuch nie wróci do normy, więc zrezygnowałam
 
Mi tez odradzała położna przy drugim dziecku...moj brzuch po 2 cc wrócił do normy w miarę szybko. Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie ;)
 
reklama
Ja też nie używałam po pierwszym porodzie, a brzuch wchłoną mi się bardzo szybko, tym razem też nie zamierzam używać, choć pewnie po drugiej ciąży nie będzie tak szybko:no:
 
Do góry