reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Moja mama z siostrą jak zobaczyly naszego Pluto to były jakby to ująć? Zdegustowane? Że jak my damy radę ze duży pies ( wcale nie taki duży bo docelowo posokowiec bawarskie sięgają do kolan ) ogólnie cały czas przewija się temat ze po co nam on, ze bakterie, zarazki, zapach itd. Czasem już słuchać nie mogę
 
reklama
Oj wiem o czym mówisz. Dlatego ostatecznie padł wybór na zakup posokowca, bo chcieliśmy Goldena Ale uznaliśmy ze nie damy rady ze sprzątaniem. Może spróbuj porządnie to wytrymowac? Moja teściowa np. Obcina na krótko swojego spaniel.
 
Kotu ja też się nasluchalam a najbardziej tego ze jak można tyle pieniędzy na psa dać tylko ze nikt mi tych pieniędzy nie dał wiec krótko uciekam temat...nawet teksty typu po co mi dodatkowy problem masakra jakas ;) My szukaliśmy psa z włosem właśnie dlatego co by nie odkurzac ciągle ;)
 
Dziewczyny u nas było to samo."Po co wam kot?Przeciez to obowiązek,tyle pieniędzy,zaraz dziecko jak wy to pogodzicie?!" Boże tez juz tego słuchać nie mogłam wiec ucięłam temat,ze to nasza sprawa i juz.
 
Dziewczyny a macie juz cos w co ubierzecie dzieci na wyjscie ze szpitala?? Nie mam pojecia w co małą ubrac i jaka pogoda bedzie... :(
Monisiap5 ja nie uzywalam...
 
reklama
Monisiap nie używalam :-)

Psiaki śliczne :-) my mamy owczarka niemieckiego długowłosego :-) tydzień po urodzeniu Patryka jedziemy po szczeniaka owczarka staroniemieckiwgo srebrnego co prawda w uj kasy pójdzie na nią ale warto :-D

A zwierzęta z dziećmi to idealne połączenie :-) :-) :-)
 
Do góry