reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Tak rodzice bardzo sie postarali,naprawdę większość wydatków nam odpadło.
Inzagata tak to maine coon,bardzo temperamenty kot,szczerze mówiąc to boje sie jak to będzie jak przyjdzie Lilka na świat.Nasz Franek nie bardzo lubi dotyk,jak sie go głaszcze to potrafi ugryźć albo podrapać.Mam nadzieje ze dla dziecka będzie delikatny.
Teściowa mówi,żeby zganiać go z łóżeczka bo ubzdura sobie ze to jego i jak przyjedziemy z Mała to będzie sie złościł ze kładziemy ja w "jego" posłaniu :p
Ale powiem Wam szczerze,ze nie mam serca go wyganiać z tego łóżeczka.
Ale ogólnie bardzo polecam Maine Coona,jak go braliśmy to nie spodziewałam sie ze tak bardzo go pokocham.
Jest specyficzny,ale to dobrze,ma swój charakter i juz.
 
reklama
I przede wszystkim uważam,ze dzieci powinny sie wychowywać ze zwierzętami.Mam sporo koleżanek,które nie maja w sobie za grosz wrażliwości dla zwierząt,bo nigdy w domu ich nie miały.
U mnie w domu od małego miałam psa,potem drugiego,potem koty,wiec jest to nieodłączny element mojego Domu :)
 
Malinka na pewno bedziesz zadowolona, ostatnio wygrzebałam moją i pożyczyłam siostrze i też są zadowoleni:)
Tez jestem za wychowywaniem dziecka ze zwiarzakiem, jak sie Alan urodził to mieliśmy Fifi, suczkę shih tzu(teraz mamy dwie). Położna jak zaczęła przychodzic to od razu powiedziala zeby nie izilowac dziecka od psa, niech podejdzie, powącha a nawet jak poliże to krzywda sie nie stanie ;)
Dzięki temu dziecko też mniej jest narazone na uczulenie na siersc.
 
To nasz Pluto :) urodzony kilka dni po poczęciu naszego malca :)
 

Załączniki

  • 1427497257729.jpg
    1427497257729.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 71
Piekne psiaki! Tez chciałabym mieć pieska,ale piesek to jednak dużo większa odpowiedzialność niż kotek,dlatego najpierw odchowany potomstwo trochę,a potem będziemy myślec o kolejnym zwierzątku :)
 
reklama
Do góry