reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Ostatnia edycja:
myszkajoasia acha :D a ja się głowię, co to! kurcze, rewelacja! nie wiedziałam, że istnieją laktatory 2w1.. super opcja! ja właśnie też dochodziłam powoli do wniosku, że zainwestuję w elektryczny od razu, tylko bałam się, co będzie jeśli mi nie podejdzie, bo nie wszystkim dziewczynom podchodzi z tego co czytam i wolą manualny.. a tu rozwiązanie mych dylematów! i widzę, że w cenie takiej samej jak elektryczny avent.. rewelacja myszka !​ jesteś moim idolem :D
 
MyszkaJoasia - czyli wyprawkę masz już z głowy? Ciuszki piękne, no i połowa apteki wykupiona :D
Inzagata - ja też zamówiłam paczuchę w gemini, wszystko za jednym zapachem, a ceny połowę tańsze niż u mnie w mieście :)


Co do laktatora, to ja przed porodem nie kupuję, no bo nie wiadomo czy się w ogóle przyda, a aptek Ci u nas dostatek, także zawsze Sebol może podskoczyć :) Ja mam zerowe doświadczenie, ale położna mówiła mi, że można spokojnie kupić laktator ręczny - nie wszystkie mamy je lubią ale to wynika z braku wiedzy na temat korzystania z niego - to jej zdanie. No zobaczymy, czas pokaże :)
 
Do mnie dzisiaj przyszła paczka Ekomalucha z zestawem startowym do pieluszkowania. Wziełam też na sprawdzenie jedną tetrę i w porównaniu z tą z Pepco jest gęstsza. Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie :)
 
Mam pytanie do mam, które mierzyły maluszkowi temperaturę w pupie - jakiego termometru używałyście? Z jakąś miękką końcówką?
 
Mama-mila nie no co Ty jeszcze trochę rzeczy zostało do kupienia :baffled:

Czoperka zrób zdjęcie tego zestawu pieluszkowego :) a co do termometru to mam na podczerwień do pupy nigdy nie miałam ;-)
 
reklama
Do góry