reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Lolcia haha Ojj na szczęście nie ma problemu nawet żeby rzeczy dla noworodka kupić:)

Zdj? Nie Noo prawie sto sztuk ubrań ciężko będzie haha
 
Sto sztuk?! Haha dobra jestes:) nam wszyscy mowili, ze mamy za duzo a jak powkladalam wczoraj do szafy malego to nawet jednej poleczki nie zajely te ciuszki. Moj S. zawiedziony, ze pierwszy syn ma malo ciuchow:))) ale poczekam bo wiem ze duzo ludzi jakies lrezenty nam szykuje wiec do pprodu nie bede nic kupowac. na pierwszy miesiac mamy a potem sie dokupi najwyżej:)
 
Zobaczcie co ja znalazłam :) ImageUploadedByForum BabyBoom1427205923.989787.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427205923.989787.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427205923.989787.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 58
reklama
haha MArcysia ale bombowy! ;) Moj bratanek mial szlafroczek Misia- wygladal w nim przecudnie. Taki maly grubasek, ktory ledwo chodzi z misiowym brzuszkiem, uroczo :)
 
Do góry