reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Ja juz jak Alan korzystał z pieluch słyszałam że te biedronkowe produkuje pampers a jakiś czas później natknęłam sie gdzieś w necie ze je produkuje Helen harper czy taka jakaś firma której pieluchy nawet widziałam kiedyś w realu.
 
Ostatnia edycja:
Czoperka ja używalam z Kacprem babydreamow ale pozniej dopiero. Na poczatku pampersy. Dla mnie dady są cienkie z resztą jak pampersy... O happy czy jak one sie tam zwą nawet nie wspomne. Przesikane wszystko!! Doslownie. Teraz tez chyba zaczne od babydreamow. Jakos mi najbardziej podpasowaly...
 
Ja tez polecam zdecydowanie pamers i powiem jeszcze ze oprócz promocji w sklepach typu tesco fajnie kupować przez neta wieksza ilość bardzo się opłaca a często jest promocja naprzesyłke i jest gratis .

A mam pytanie bo ja chce jeszcze sprobowac tych nowych co reklamuj life baby czy jakos tak miała je któras z was?
 
A jak się ma pępuszek do pampersów? Czytałam gdzieś, że Huggisy newborn są tak wycięte, żeby nie uwierały w pępek. Czy wszystkie pieluszki newborn takie są?
 
Ja używałam huggies newborn 1 i dla mnie były najlepsze (wypróbowałam pampersy zwykle i sensitive) ale niestety tylko 1 huggies są dobre, kolejne rozmiary były porażką. Niestety nie potrafię znaleźć teraz tych pieluch w sklepie, może je wycofali.

Co do pieluch doda to uzywałam 2 i wydawały mi się grubsze niż pampersy a mała była szczupła więc wydawało się, że są niewygodne, 3,4 były ok, ale teraz używamy 5 i niestety potrafi przesikać a w pampresie się to nigdy nie zdarza (w nocy)
 
Czoperka ja na początek miałam bella happy. One właśnie z tym wycięciem były w dodatku dość szerokie to dobre na bioderka. I mi ani jeden z nich nie przeciekł. Po pampersach obaj mieli uczulenie więc kupowałam dady. huggiesy przeciekały a w uk kupujemy od początku te z lidla i są super :)
Wczoraj wybraliśmy się na car boot i wreszcie i ja mogę się czymś pochwalić ;)
zes1.jpgzes2.jpg
Większość nowa a zapłaciłam aż 3 funcioki za wszystko czyli jakieś 17 zł :) korciło mnie żeby więcej wziąć bo cudne były te ciuszki ale wole sobie tą przyjemność rozłożyć w czasie :)
 

Załączniki

  • zes1.jpg
    zes1.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 71
  • zes2.jpg
    zes2.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry