reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Dostałam nasz stoliczek edukacyjny, ja się cieszę, nie wiem jak Ninka, bo aktualnie robi drzemkę ale reakcję opiszę ;) Ja już się nie mogę nabawić.


edit: Ninka się pocieszyła po czym skopała zabawkę. Dziś znów się nią bawiła czyli zakup trafiony!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do nas też doszedł stoliczek edukacyjny, fajny, nawet go tam chwilę zaciekawił- jakies 3 minuty;-) Mam jednak pytanie- czy stawiacie go całego z nóżkami do zabawy? Bo Bartek wstaje do niego , a że stolik lekki to niestety się przewraca razem z nim, dlatego ja sam panel mu daję do zabawy...co jest mniej interesujące niż cały stolik do stania...
 
Nasza Nina niestety jeszcze nie umie stać, usiłowałam ją zmobilizować do tego by na klęczkach zajrzała o co chodzi z tym stoliczkiem... Wyszło na to, że musiałam ją podtrzymywać, a ona się tylko wpieniła i oczywiście zdjęłam nóżki, bawi się samym panelem.
 
Generalnie wózkiem caretero spacer jeździ się ok :) lekki, dużo miejsca dla dziecka i taki "przejrzysty". Trzeba się przyzwyczaić do kółek, bo te przednie sa albo zablokowane albo skrętne, ja wolę zablokowane. Mój M nie mógł się przestawić z koochi, bo tam były pojedyncze koła i łatwiej było nim manewrować, ale ja bardziej stawiam na wygodę mojej Kalinki :)
 
Lena dostanie ten stoliczek od mojej siostry na chrzciny, ciekawe czy ona sie zainteresuje. Napewno bedzie lepiej jak juz bedzie stala normalnie i smigala, to podejdzie sobie do niego kiedy bedzie chciala;p
 
Venus, ja mam taki: STOLICZEK EDUKACYJNY MUZYCZNY STOLIK SMILY PL 0801 (2576855143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


chciałam coś polecić wszystkim mamom, które często śmigają z maluchami na basen, my od jakiegoś czasu używamy wielorazowych pieluszko-majtek i się fajnie sprawdzają :) kosztują na allegro ok 38zł, czyli trochę więcej niż paczka pieluch do pływania, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest to rzecz wielrazowego użytku, opłaca się.
AquaNappie | Konfidence – bezpieczna i komfortowa nauka pływania dzieci i niemowląt
 
reklama
Do góry