reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Inka, na pewno tak jest, że nowsze foteliki bywają bardziej zaawansowane technologicznie. Z drugiej strony nasz King Plus to edycja 2012 i jeśli od 2008 roku wykryto w nim jakieś wady, to na pewno zostały już usunięte. Najnowsze modele są dopiero testowane przez użytkowników. Ja w tym widzę jakiś plus :)
W Twojej sytuacji też pewnie skłaniałabym się ku Recaro ze względu na ten isofix, który masz. To jednak wygoda i większe bezpieczeństwo, a nie ponosisz dodatkowych kosztów.

Co do opinii, przeszukałam wiele stron pod różnymi hasłami, żeby na końcu dotrzeć np. do info, że Tobi nie pasuje do mojego auta, więc warto czasem poświęcić kilka godzin ;)
Tutaj coś dla Ciebie (nie wybierałam dobrych lub złych opinii, tylko ogólnie) Recaro Young Expert - wkładka redukująca - Foteliki Samochodowe - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Recaro - young expert plus - tapicerka/ Pinik :) - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
recaro young expert - regulacja wysokości - Foteliki Samochodowe - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
reklama
Milva, ja widziałam Cybexa, ale nawet do niego nie podchodziłam, bo już wcześniej go "odrzuciłam". Wydaje mi się, że Misia nie chciałaby siedzieć z taką poduchą przed sobą. To na pewno super zabezpieczenie, pewnego rodzaju poduszka powietrzna, ale jak dla mnie to za dużo.
 
Z tymi poduszkami to wsród moich znajomych spotkałam się z opiniami ze super rozwiazanie a druga, ze beznadzieja :-)
Nasz znajomy ma chyba wlasnie recaro expert plus :-) przynajmniej tak twierdzi więc ma do nas przyjechać i wtedy przetestuje fotelik u nas w aucie i będę już wiedzieć czy to TEN jedyny czy nie ;-)
 
Dziś padła decyzja i kupiliśmy nową spacerówkę. Padło na Caretero Spacer model 2012. Raz - kosztowała w hurtowni 320zł, a budżet mieliśmy do 300, więc mniej wiecej ok, zwłaszcza, że naszą obecną (Koochi)zamierzam sprzedać. Nie spisała się, no ale to nie był mój wybór, dostałam ją, więc nie narzekałam póki było ok, ale Kala zaczęła prościutko siedzieć i przeszkadzało jej, że jest siedzisko pod skosem, czyli pupa Jej wpadała. No i brak pałąka był dla mnie czymś bezsensownym. Prowadziła się super, ale nie była wygodna dla mojej Kalinki. Po przymierzałam Ja do różnych modeli i caretero wzbudzał uśmiech, więc zobaczymy...
 
Dagne no i jak się jeździ? Ja planowałam zakup Caretero (tyle że model chyba monaco się nazywał) ale ostatecznie padło na Espiro City 2012 (troszkę drożej wyszło niż zakładaliśmy bo 450zł) i jestem super zadowolona :)

Wczoraj Emila zaopatrzyła się w pierwsze buty. Mała strasznie chce chodzić i to wszędzie, o ile w domu może sobie łazić na boso albo w skarpetkach to nie wszędzie po chodnikach ją tak puszczę, a wczoraj widziała, że dzieci w kościele chodzą i tez chciała ale na skarpetkach się ślizgała i bum na dupkę. Poszłam do smyka i kupiłam jej buty :) Nie będzie w nich wiele, tyle co na wyjścia właśnie żeby mogła stawiać nogi na chodniku itp.
Takie: IMAG0420.jpg Są troszkę za duże przy palcach i mają sporo regulowaną wysokość podbicia więc zaciskam kciuki że może na gołą stópkę wejdą jeszcze wiosną :D
 
reklama
Przyszedl nasz fotelik :)

Alan zadowolony, ja tez, kolor piękniejszy niz na zdjeciach (dziekuję Mła jeszcze raz)
A material duzo fajniejszy niz w kolekcji classic, czyli ten ktory widzialam:)
Jak sie ciesze ze nie bede musiala wyjmowac za kazdym razem fotelika z auta:)
 
Do góry