reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Powiem wam ze romer w sklepie w ktorym bylam kosztowal dokladnie 969 zl. Byl tylko caly czarny Billy z kolekcji Classic, czyli ten najtanszy kolor. Te trendline byly by tylko na zamowienia, i oczywiscie drozsze pani mi powiedziala. Tak wiec kupując w necie zaoszczędzilam dobre 200 zl.
 
reklama
no właśnie kota oni mają sporo konkurencji i z reguły mają najniższe ceny. są "najmłodsi" na rynku!
ale ja z nimi zawsze się dogadywałam i tym razem pewnie też by się udało. za wózek zapłaciłam u nich o 100zł mniej niż była najlepsza oferta na allegro a w gratisie dostałam jeszcze torbę!
meble miałam w tej samej cenie co na allegro a nie musiałam czekać na przesyłkę :-)
 
Dziwią mnie takie ceny w sklepach- nie wiem na kogo oni liczą- na jakiś naiwnych bez internetu? Ja bym z chęcią kupiła coś w sklepie u nas, ale jak rzucają takie różnice cenowe, no to niestety...a potem się dziwią , że interes nie idzie:baffled:
 
posiedziałam w necie i chyba jednak wybiorę Recaro... CHYBA !!:zawstydzona/y:
Mła mam tylko pytanie gdzie wynalazłaś te różne opinie choćby o MAxi Cosi. ja szukałam, szukałam o REcaro i mało tego w necie. chyba, że szukać nie umiem?? :zawstydzona/y:
a powiedzcie mi dlaczego właśnie King Plus ?? wg jakich kryteriów ?? tzn chodzi mi o testy- bo w ADAC nie ma go jest tylko Trifix... fajny ale cena :szok:!!
 
Inka jest King plus w testach

fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 9-18 kg :: sortowanie wg kryterium ocena

Wybierając fotelik kierowalam sie wlasnie testami bezpieczenstwa i wygodą dziecka-ten jest szeroki wiec nawet w zimowym ubraniu Alan nie bedzie scisniety w nim siedzial. A jako ze jest do 18 kg to najprawdopodobniej bedziemy jezdzic w nim ze 3 zimy. I opinie tez ma niezle

Opinie o Fotelik samochodowy King Plus Romer - bangla.pl

Maxi Cosi Tobi czy Romer King Plus? - Rodzina i dziecko - Forum Gdańsk, Gdynia, Sopot.
 
reklama
dziękuję za tą stronkę!! ja szukałam w testach ADAC z roku 2012 i 2011 i tam nie było właśnie Kinga- Recaro z resztą też nie i dlatego właśnie się zastanawiałam gdzie wy widziałyście testy dla tych fotelików! no i teraz już wiem!
szkoda tylko, że te testy są z 2005 i 2007 roku, bo gdzieś wyczytałam że zmieniły się kategorie odnośnie oceny no i przede wszystkim modele fotelików też!
 
Do góry