reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Ale ja z tej spacerowki nie zamierzam korzystac zimą :)
Na razie tylko do auta, gdy bedziemy gdzies jechac, a potem dopiero na wiosną. Zimą bede uzywac tako warriora, czyli to co do tej pory. No wlasnie tylko tych trzech kolek sie boję... I sytuacji jaka widziala Kota
W przyszlym tygodniu przejade sie jeszcze do sklepu pooglądac na zywo spacerówki, no na cos sie trzeba bedzie zdecydowac...

A moze ktoras z was ma juz jakąs fajną spacerowkę i moglaby mi cos polecic...?

Kota Alan nosi 80/86 zalezy od firmy H&M ma dosc duze rozmiary jak na 80 w porownaniu z inną firmą. Ostatnio kupilam mu tam body 80 i byly male, wymienilam na 86 i bylo ok. Ja kombinezon kupię chyba na 86 bo rozmiar 92 wydaje mi sie mimo wszystko zdecydowanie za duzy, ale bede kupywac jak sie chlodniej zrobi, czyli jest jeszcze troche czasu:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
stoliczka używamy bez nog samego panelu bo wlasnie mała się znim przewracała bo cały czas stoi, nie klepnie na moment a zabawy ze stoliczkiem od kilku dni wygladają tak ze mała na niego wchodzi i robi grzbiet jak kot. nie wiem czy ona juz jakies akrobacje cwiczy... i chce robic fikołki czy co. Przeraza mnie czasem.

co do ubran... jestem w szoku, moje dzieci nie są małe, wzrostem sa na 75-90 centylu ale za to są mega drobne.. i kamil mając dwa lata i 4 mies. nosi 92 rozm. i wlasnie on jest na 90 cent. hehe jak te dzieci rosną to masakra.
Karolina polowe swoich ubran to ma jeszcze rozmiarowkę 68 lub 3-6 mies. haha a dzis skonczyła 8! to się nazywa ekonomiczne dziecko:)

dziewczyny ja polecam kombinezon ciut wikeszy ale bez przesady. Kamil jak miał 86 rozm. to mu kupiłam 92 podwinelam nogawki i rekawy i szelki podpiełam najwyzej jak szło. i był git a teraz na zimę wszystko odwinę i tez bedzie dobry;p. Mamy własnei z H&m kombinezon i spisał się rewelka
małej zamowiłam juz kombinezon w rozm. 80 najwyzej tez powywijam rękawy i nogawki ciut:) bo z pewnoscia bedzie za duzy trochę.
 
tak więc dziś pojadę po kombinezon 86, myślę, że rozmiar większy (teraz Q nosi 80) będzie jak jak znalazł.

w właśnie, co do rozmiarówek, Cocodrillo to chyba trochę przegina, Kubinek ma za małe bodziaki rozm.86 od nich :/ czy tylko mnie się wydaje, że ich ciuchy są jakieś mikro maleńkie?
 
A właśnie wróciłam z Tesco i nie widziałam :/

Ale mam info dla wielbicielek body teskowych F&F. Jest super-promocja 3-paki i 5-paki za 20,90 zł!!! Są całe białe, białe z różowym, białe z niebieskim, białe z beżowym i kolorowe. Kupiłam 1 opak, ale jeszcze dokupię, bo poprzedniej zimy świetnie się sprawdziły :)
 
bylismy ogladac foteliki chcielismy zobaczyc tego tobi a co sie okazalo facet powiedzial ze tobi nie maja i nie chca miec bo sie nie sprzedaje bo do niego trzeba miec dlugie pasy i powiedzial ze najlepszy wlasnie jest ten king plus ktory kosztuje u nas 839 zl takze nie jest tak drogo.
wiec Kota, Mla , sosnowiaczanka chyba dokonalyscie idealnego wyboru my jescze chwile poczekamy i pod koniec wrzesnia cos kupimy:))
 
reklama
Do góry