reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

kota to tak jak pisała maxwell te przesyłki są dzięki tym pudeełeczkom ze szpitala,podpisujac zawarte w nich druki wyrazilas chec na otrzymywanie takich przesyłek , a takze zgodę na przetwarzanie twoich danych :)

idę robić ciacha :) buziaki milego dniaaa
 
reklama
Tez dostaje różne rzeczy próbki, zupki itp. Wczoraj dostałam paczkę z Bebilonu w której była próbka mleka i śliniaczek.
Tylko wkurza mnie to, ze teraz bez przerwy dzwonią do mnie i przez te niebieskie pudełko wciskają mi różne cuda (pytałam skąd mają moje dane osobowe). Ostatnio dzwonili i wciskali mi stringi i jakieś maszynki. Wkurzyłam się i powiedziałam,że nie życzę sobie więcej telefonów jeżeli nie będą one tyczyły się dziecka.

Nie wiem co wspólnego z dzieckiem mają stringi, bo tym mnie rozwalili.
 
dlatego ja właśnie ostatnio nie odbieram telefonów z zastrzeżonego numeru, bo to oni dzwonią. mi ostatnio wciskali jakieś karty ze zwierzakami czy coś takiego.

asko- jaki rozmiar pieluszek tych z rossmanna na basen używa Karolcia?? te czerwone ?? czy już te większe ??
nikuss co do pieluszek gaga to jak dobrze pamiętam używa ich Freyia dla Emi.
 
Nikuss używam pieluch gaga z Tesco na noc, są meeeeega chłonne tylko dość duże gabarytowo, takie masywne i w dzień ciężko byłoby np spodenki niektóre na nie wcisnąć, na dzień używam dada z biedronki. Babydream z rossmana były fajne w dotyku ale bardzo słabo chłonęły, właściwie co godzina pielucha do zmiany.

Ja dostałam tylko jedną paczuszkę z bobovity :-( Za to ciągle dzwonią... A nie mogę nie odbierać zastrzeżonych bo ode mnie z pracy też dzwoni zastrzeżony
 
Ja dostałam sporo reklamówek dziecięcych- na szczęscie nikt jednak do mnie nie dzwoni- oby tak zostało!

Kupiłam wczoraj Dada biedronkowe i dziś założyłam rano, po 3 godzinach przy zmianie pielucha nie była mocno mokra (mimo wszystko pampersów nic nie przebije;-)), zapach znośny jak dla mnie, myślę, że włączę je w zakupy nasze, bo są miłe w dotyku , elastyczne , dobrze się trzymają. Na noc i na wyjścia zostaną pampersy.

A Leadl-owskie pieluchy ktos używa?
 
Milva ja miałam raz te pieluszki z Lidla i porównywalne do Biedronkowych. Trochę jednak gorsze, ale jak przy okazji będę to pewnie kupię. Są jakies pieluszki na F w Biedronce, pierwszy raz je widziałam, miał ktoś?
 
Milva ja kupiłam pieluszki z Lidla i jak dla mnie są do niczego słabo chłoną malutki po 2 h po ściągnięciu miał całą pupkę mokrę i zimną =/
mumsnet_round_corner2.jpg chodzi mi o takie Lidlowe.
venus Co do tych pieluszek Fifi to o ile dobrze kojarzę koleżanka je używała i są bardziej foliowane i odparzają.
 
reklama
My zwykle uzywamy pieluszek z biedronki dada :) Ale polujemy na promocje i np ostatnio kupilam huugisy 99 sztuk za 39.99 zł w biedronce, albo w kauflandzie pampersy sleep & play rozmiar 3 ( nie pamietam dokladnie ile sztuk ale chyba cos kolo 50) za 24,99 :)
 
Do góry