reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

No to ja tez sie ciesze ze wczoraj z biedronce byly same dziewczece bodziaki bo tez mialam kupic :) Ja bardzo lubie body z pepco:)
 
reklama
A ja bardzo lubie body z tesco, tylko u mnie jest dosc male tesco i nie ma duzego wyboru, nad czym ubolewam. Fajne sa gatunkowo i nie mają duzego dekoltu.
 
Tez mam te bodziaki z biedronki, od tesciowej-jeszcze nie zakładałam, ale poleciałam zobaczyć i rzeczywiście mają dziwne te zapięcie w kroku, bardzo ciężko się odpina:no:
Będą teraz jakieś bodziaki w Lidlu dwupaki i pieluszki tetrowe. Miałam z Lidla kiedyś, były ok, ale do 3-4 prań, potem do wyrzucenia...
 
My pieluszki używamy tylko z tesco (moim zdaniem - super) i pampersów zielonych. Na te pomarańczowe z pampersa i dady z biedronki Adaś jest uczulony. Więc już nie eksperymentuję z pieluchami bo później pupa odpażona a cała paka do kosza.

Do mnie też dzwonią różni naciągacze, ostatnio mi wciskała ubezpieczenie dla dziecka- powiedziałam że jesteśmy bezrobotni i niby co mam odkładać? Babka dała mi spokój. A teraz dzwoni jeden nr juz od kilku dni ale nie odbieram.
 
Co do body z biedronki to zapinania są dziwne ale jakos daję radę:) Ogólnie podobają mi się:) Za taką cenę nie będę narzekać. Jest tylko jeden duży mankament-po praniu wstąpiły się:\ dobrze że kupiłam większe!!

Kupiłam też tego kaczorka z biedronki i Mikołaj bawił się nim aż 15 min:p
Kupiłam też używaną Sophie na allegro i cieszę się że nie kupiłam nowej bo cena zabija...A miałam juz zamawiać jakiś czas temu tylko że ktos przyszedł i jakos tak zapomnnialam;)
 
Venus ja też kupiłam większe, ale nie miałam okazji ich jeszcze prać :) Mnie jeszcze trochę denerwuje w nich to, że mają spory dekolt, ale może to wynik tego, że na Oskarka trochę duże.

Pisałam na wątku grudniowym, ale napiszę jeszcze tutaj.
Gorąco polecam szczoteczkę do mycia zębów na palec. Mały jest zachwycony i każdy inny gryzak przy tej szczoteczce wysiada. Chyba bardzo dobrze masuje dziąsełka, dla tego mały tak bardzo go lubi.
Nie wiem... ale może to, że Oskarkowi po rozpulchnieniu dziąsełek tak szybko wyszły ząbki to zasługa tej szczoteczki bo dobrze masuje i jakoś tam pomaga ?..
 
reklama
Do góry