reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

nikuss bardzo podoba mi się ten model SPRINT ale nie ma na tacki dla dziecka a zależy mi na niej bo można zawsze coś dziecku położyć postawić kubeczek a WALKER ją ma i nie jest nawet głupi z wyglądu i ceny nie są wysokie, muszę przejść i przetestować je jak będę w PL i może też się skuszę na któryś z tych modeli. Jak zamówisz to poleć sprzedawcę z allegro :-)
 
reklama
zabcia- ja najbardziem bym chciala, zeby wozek mial barierke ktora mozna wymienic na tacke, ale te chyba takie nie sa. walker tez jest fajny, tylkoja bym chciala, zeby na dluzej byl ten wozio i sprint jest szerszy. Jedno mnie martwi, to ze nie ma do barierki przyczepionej tej oslony zeby dziecko nie wypadlo (nie pamietam jak sie to zwie hahaha), ale ma z szelkami.
 
Kota niedawno pisalam na glownym, pare dni temu przyszla do mnie paczka w sumie nie wiem skad z probka mleka enfamil i reklama z tych pieluch wlasnie. No ale pieluchy w paczke nie wsadzili :)
 
Kota, dostałaś w szpitalu niebieskie i różowe pudełko na Kubusia? Potem pewnie jakieś tam ankiety wypełniałaś - stąd wiele paczuszek też przychodzi..;-)
 
reklama
a mi wczoraj przyszly tampony i wkładki hahahha i tez nie wiem skad

a własnie czy ktos uzywa pampkow gaga z tesco i babydream z rossmana? ciekawa jestem jakie sa? bo cena niby niska?
 
Ostatnia edycja:
Do góry