reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla maluszka

karenka ja kupowałam jak tylko dowiedziałam się że będzie córka.. ok. 19-21 tydzien.. dosć pozno, ale tylko dlatego ze czekałam na potwierdzenie płci, bo wlasciwie dla maluszka wszystko miałam po synku uniseksy itp, więc kupowałam juz potem tylko roze, fiolety jakies kiecunie itp.
a co będziesz miała??? widzę że blisko mieszkasz:):) powodzenia!
salsik a ja jestem zakochana w kurteczkach, są boskie! i ten dwuczesciowy kombinezon piękny!
a ja kupiłam na allegro małej z Nexta kurteczkę za 15 zł, dla mnie jest boska bo nie przytlacza kolorem, a do tego pięknie pasują mocniejsze akcenty. A kombinezon mamy mocno rozowy z Mariquita, fajna porządna znana marka i ciuszy tez:)

a tu nasza kurteczka na zimną jesien(mega ciepła) i poczatek zimy
 

Załączniki

  • 2680596836.jpg
    2680596836.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Salsik uwielbiam te bluzeczki i kurteczki też są" słitaśne" haha-jakie słowo ;)ale chciałam zauważyć, że czapki!!!!Wymiatają! No i mamy taką samą białą ;P:pi rękawiczki!
Aśko kurteczka jest fajna, kolorek bardzo w moim typie!Będzie do Blondaska pasować ;)
Izi chyba nie muszę mówić, że Nadia to mała modystka...Fajna kurtka za dobrą cenę!
 
Salsik piękne ciuszki, strasznie podobają mi sie te cieplutkie czapki, taką samą chce kupic Alankowi na zimę, w H&M widzialam bardzo podobną. I fajnie ze dziewczynki nie bedą tak samo ubrane:tak:

Izi, Asko kurteczki super!
 
Sosnowiczanka te czapki są właśnie z H&M ale kupione w Szkocji tam te ciuszki w porównaniu z ichniejszymi zarobkami są za bezcen.Mnie na pewno nie byłoby stać,żeby wystroić dziewczynki od góry do dołu w tego typu ciuszki.
 
reklama
Do góry