reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

anetaw - mamy tą samą kurteczkę :-) na żywo jest jeszcze cudniejsza.

No i dodam, ze klub kingplusowców powiększył się o kolejna członkinię ;-) Braliśmy jeszcze pod uwagę chicco x pace, ale jednak niemiecka technologia zwyciężyła. W końcu nie ma ryków przy jeździe samochodem, młoda zadowolona, że hej, zobaczymy jak się sprawdzi na jakieś dłuższej trasie...
 
reklama
Karenka, ja w ostatniej ciązy nie byłam przesądna, ..pierwsze ubranko mój m. kupił kiedy byłam chyba w trzecim mcu i było to body dla chłopca:-)...Lena z pokorą je "nosiła"...
 
KARENKA ja w ciąży kupowałam mnóstwo ciuchów dla dziecka. W drugiej ciąży może trochę mniej ale to ze względu, że część rzeczy dla dzidzi już było po pierwszym.

INKA śliczny ten kombinezon.

ANETA kurteczka przeurocza.
 
A ja zaczęłam kupować ciuszki chyba w czwartym miesiącu... wiem ze lózeczko kupilam w sierpniu a wózek juz we wrzesniu byl w domu:) Chyba nie chcialabym kompletowac wyprawki z wielkim brzuchem w 8 czy 9 mies. No a po porodzie takich rzeczy szukac to chyba sobie nie wyobrazam:)
 
IMG_2439.jpgIMG_2441.jpgIMG_2438.jpgIMG_2442.jpgNasze odzienia na zimę :biggrin2: kurteczki,czapki i bluzeczki dziewczynki dostały od mojej siostry i mamy które mieszkają w Szkocji.Mamy tych podarunków więcej,ale baterie mi
wysiadły w aparacie i nie zdążyłam cyknąć fotek. Kombinezon wylicytowałam za 30zł.na allegro:tak:2670629921.jpg A ten kombinezon też z allegro,ale już za 60 dych,ale bardzo,bardzo mi się podoba-najlepsze jest to,że chyba założymy go dopiero za rok bo jest sporo za duży na moje Niuńki.Jeszcze tylko muszę dziewczynka jakieś kozaczki kupić i będą gotowe na starcie z mroźną zimą.
 
Ostatnia edycja:
Ale świetne dary i zakupy! Dziewczynki będą chodzić ubrane jak prawdziwe księżniczki :) Uwielbiam te bluzeczki - proste, praktyczne, a jednocześnie słodkie :)
 
reklama
Do góry