reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Oto nasze rzeczy na zimę :) Kombinezon co prawda jest w kolorze "ale śliczny chłopczyk" ale to nic, kolory to mogłam sobie za 200zł wybierać, a za 30 może być niebieski ;-)
IMAG0470.jpgIMAG0473.jpgIMAG0471.jpgIMAG0472.jpg

a takie buty na zimę
Katalog: Dzieci / Action Boy / 291449

wczoraj Emilka się naprzymierzała i musimy kupić rozm.22 :szok:
 
reklama
Nikuss, ja mam ten sam problem, nie jestem w stanie zmierzyć Kubie normalnych butów, nigdy mu takich nie zakładałam, bo on jeszcze nie staje i sam, więc nie było potrzeby. Póki co na spacery ubieram mu te miękkie Emuski albo takie góralskie butki mięciutkie, kupione u bacy na straganie w Wiśle, niech się przyzwyczaja, że coś na tych stopach będzie.
 
Freiya dla mnie się podoba ten kombinezon i to, że jest niebieski to nie znaczy, że chłopięcy. Moja Nina jednoczęściowy też ma niebieski. I jest jej w nim super ładnie. Buciki super ;) Będą pasować i do kombinezonu i kurteczki.
 
Ja wczoraj widziałam w h&M buciki ocieplane- wyglądały jak kapcie na rzep takie za kostkę, no pierwszy raz Adas nie wyrywał się przy ubieraniu, byłam załamana że nie było jego rozmiaru. W przyszłym tygodniu jadę do innego H&M może będą.
 
W Tesco są rękawiczki na jeden palec - fajne, niezbyt grube. Pakowane po 2 pary (mniejsze i większe) - białe i różowe dla dziewczynek oraz zielone i granatowe dla chłopców. Cena 12zł wydaje mi się całkiem spoko :)
 
Kota-my też mamy problem z przymierzaniem butów-Ola dopiero teraz staje na nogi-ale najchetniej kleczy przy kanapie wiec nóżki jeszcze nie maja siły i byłam w Deichmanie,Bartku i CCC-naprzymierzalismy sie butów i nic nie przypasowało-jakis dramat, postanowiłam jak Ty na zime kupic jakies buty w stylu Emu-bo mala na pewno w listopadzie i grudniu chodzic nie bedzie a jak juz bedzie to rozejrze sie za innymi

Nastazja-wiem o których butach mówisz-ja własnie małej na teraz je kupiłam-są miekkie,rzep szeroki, ciepłe w środku i kosztowały niedużo-juz je nosimy a ze mamy rozmiar 19-to dla nas były rozmiary i kupiłam te ciemnoszare
 
aga - dokładnie ja chciałam jechać dziś ale niestety choroba nas dopadła- my potrzebujemy rozmiar 22, no a niestety tam gdzie byliśmy ostatnio były wszystkie oprócz tego nr. 21 za małe a 23 spadały :-( Ale może jeszcze je dostanę.
 
reklama
Ja wczoraj widziałam w h&M buciki ocieplane- wyglądały jak kapcie na rzep takie za kostkę, no pierwszy raz Adas nie wyrywał się przy ubieraniu, byłam załamana że nie było jego rozmiaru. W przyszłym tygodniu jadę do innego H&M może będą.

U nas też sa te buciki :tak: , na wyspach to hit nawet wśród dorosłych już od kilku sezonów ;-) Niestety, ten sam problem mam, bo rozmiar 1 jest za mały, a rozmiar 2-3 zdecydowanie za duży :dry: Dodatkowo Gabi chyba ma wysokie odbicie, bo nie da rady przymierzyć Jej bucików tak, żeby było w porządku!! :-(

Ale kupiłyśmy dla Młodej czapkę wiązaną i rękawisie z jednym palcem, również w H&M. Wstawię zdjęcie, jak moja modelka wstanie ;-)
 
Do góry