reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Salsik, masz rację Kochana. Na Cybexa rzuciłam okiem w sklepie i trochę czytałam o tym systemie, ale to jednak nie ta swoboda, której Miśka potrzebuje. Spróbuj jednak posadzić Królewny do tego fotelika. Może akurat okaże się, że będą zadowolone :)

Rojku, śliczne kolorki kombinezonika! Musisz jeszcze zawalczyć o czapę i rękawiczki, bo bardzo pasują :)

Netka, jakimś przekłamaniem Miśce wyszły brązowe oczy :D Póki co ma niebieskie, ale też pasują :D I nie martw się. Ninuszka na pewno niedługo stanie prosta jak struna, a potem przegoni wszystkie stojące maluchy, bo coś czuję, że po takiej mamuśce to i z niej niezłe ziółko :D
BTW ciągle trochę żałuję, że Emilcia nie ma na imię Ninka.....
 
reklama
Mła właśnie tego się obawiam bo o ile Halinka jest to wstanie znieść to Anusia dostanie chyba kociokwiku-znając jej żywiołowość. Najgorsze jest to,że naoglądaliśmy się z M.tych filmików z crash testów i teraz tylko tego typu foteliki do nas przemawiają-chyba,że nasze Niuńki podczas przymiarki tylko w sobie znany sposób pokażą nam co o tym myślą:tak:
 
Mła - ja też juz powoli rozglądam się za nowym fotelikiem, ale póki co bardziej ze względu na to, ze elenka źle znosi dłuższe podróże w "kubełku". i nie ma tu na myśli jakichś mega długich dystansów, ona nawet 40 km nie jest w stanie na spokojnie przejechać. jak tylko zatrzymamy samochód i wyciągamy ją z fotelika jest ok, gdy z powrotem tam ląduje ryk nie z tej ziemi...mam nadzieję, że po zmianie na ten większy i co za tym idzie po zmianie punktu widzenia i siedzenia ;-) będzie lepiej :-)
 
Rojku kombinezon fajny, kolorystyka przede wszystkim i wydaje się taki lekki- w sensie do noszenia. Ja mam 1 częściowy kombinezon taki gruby, że dla mnie jako dorosłej osoby było by się ciężko w nim poruszać. Ale będę go zakładać tylko na sanki ;P Nie dla siebie-Nince oczywiście ;)):-D

A to nasze jeszcze zdobycze, dary na zimę, jesień, wiosnę no i kombinezon na 2 rok....też już jest.

P9180978.jpgP9180979.jpgP9180980.jpgP9180981.jpg
 
nikuss ten skoczek jest fajny znajomi mają dla synka a powiem szczerze że miałam okazję taki kupić ostatnio za równowartość 30 zł ale ... poszłam dalej a potem jak chciałam to już go nie było :wściekła/y:

Mła zdjęcia Emi w foteliku przekonały mnie do zakupu tego fotelik Britax King Plus :-) Niestety dopiero po powrocie z PL bo teraz nas nie będzie na to stać a szkoda bo jest na promocji za 143 F a normalnie 180 F.
 
żabcia- ale miałas okazje z tym skoczkiem:p
Ja zamówilam Lenie go na allegro, dzisiaj mieli wysłac, wiec jutro/ po jutrze juz go bedziemy miały. Wiem, ze Lena jeszcze za mała jest na niego, ale nim sie obejrzę a sama bedzie na niego wskakiwac. Czas pedzi jak szalony!
Co nie znaczy tez oczywiscie, ze mam nie bedzie sadzac tam szkraba, bo jak byjm mogla sie oprzec temu:p


Mła- śliczy kombinezon i duzo ładniejszy od naszego! ale zmienic, Lenie nie bede, z kasa sie nie przelewa teraz a tamten jest dobry i gatunkowo i wgl, wiec pochodzi:)
 
reklama
a_gala, u nas motyw był ten sam - mała miała za ciasno, więc dlatego się pospieszyłam. I sprawa stała się pilna, jak u Tofiki, dlatego rozgryzałam temat szczegółowo, ale konkretnie ;)

Żabcia,
to może opłacałoby się pożyczyć kasę, albo wykorzystać przeznaczoną na coś innego skoro taka dobra cena? Mój kolega nie zobaczył fotelika u mnie, namawiał go na Romera sprzedawca w jakimś dużym sklepie, który odwiedzili będąc na wczasach w Szczecinie. U mnie w samochodzie zobaczył przez przypadek, parkując obok. Pożyczyłam mu, żeby mogli wszystko zobaczyć dokładniej i jeszcze tego samego dnia jego żona kupiła fotelik w necie :D
Ten ferrari, który wybraliście wcześniej też wyglądał spoko, tylko nie miał testów ADAC, a to jednak minus.

Nikuss, a mnie o wiele bardziej podoba się Twój! Szczerze :)

Net-ka, śliczne te Twoje Ninkowe ciuszki! Zwłaszcza jasna kurteczka :)
 
Do góry