reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Ja tez powoli mysle nad zakupami na zime dla małej a mój m. sie puka w głowę jak o tym mówię, bo sądzi że to za wcześnie...no a ja się śmieje że nam wszystko wykupicie i mała będzie goła chodzić:-) Zastanawiam sie tylko czy kupować nowe czy uzywki bo mala ma kilka uzywanych ciuszków i musze przynac że jakościa nawet lepsze niz nowe i ładniejsze....


Freiya, fajny kombinezonik. Kolor dla dziewczynki jak dla mnie ok:-), to stereotypowe podejście do kolorów troche sie jednak zmienia. Ja lubię kupowac małej niebieskie rzeczy bo jej pasuja do koloru oczu no ale i tak rózowe rządzi na rynku ...
Nastazja, te butki sa b. fajne w h&m , mam na mysli te fioletowe, ale mój m. juz zachodził w głowę do czego będa małej pasowały, a ja na to w ręke pierwszą fioletową czapke mijana w sklepie po drodze i mówię "do czapki" hehe...od razu pozytywniej zaczął facet myśleć:-)
kota, fajnie ci sie trafiło...
Mła, będziemy sie przymierzać do zakupu tego fotelika, tylko nie wiemy gdzie...Piszesz że w tym sklepie sa oryginalne, a możesz mi podpowiedzieć jak to zweryfikowałaś? Bo my mamy tez zaufany sklep w którym kupowalismy różnego typu sprzęt i sa tam tez właśnie te foteliki, ale biore tez pod uwage sklep wskazany przez ciebie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
A to nasz komplecik z H&M :tak:
 

Załączniki

  • 20120923_161538.jpg
    20120923_161538.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 44
Tofiak ja ostatnio kupilam mega pake uzywanych firmowek dla malej i jestem mega zadowolona bo wygladaja jak nowe a cena nie byla duza jak za taka ilosc:)
kochana Mła wlasnie kupilam z tej strony co wkleilas fotelik :) takze i my jutro bedziemy miec Kinka Plus w domu:) dziekuje:D
 
Malenstwo, obyś była zadowolona tak jak my :)

Tofika, oryginalne mają hologram i są na licencji dystrybutora. Wówczas gwarancja jest na 2 lata. Te niewiadomego pochodzenia, oficjalnie "sprowadzane" skądś tam mają gwarancję 1 rok.

Twojemu M powiedz, że u nas rano było 5 stopni i założyłam małej rękawiczki. Na pewno jest jeszcze czas na takie zakupy? ;)

Sergi, przesłodka ta czapunia :*


Nasze tescowe rękawiczki
DSC00797.jpg
 
Ostatnia edycja:
O tak czapa dla Gabi cudna, wogole to dla dziweczynek są tak piekne ubrania ze chyba szczescie ze nie mam córki, bo cala wyplate bym chyba wydawala na ubranka dla niej :D

Malenstwo gratuluję zakupów, na pewno bedziesz zadowolona tak jak my:)
 
reklama
No widzisz Sosnowiczanka- z tymi ubraniami jest tak, że ja widzę mega super ciuchy dla chłopaków i tak samo mówię jak ty- dobrze, ze nie mam syna, bo wypłata poszłaby na jego ciuszki:rofl2:
 
Do góry