reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Ja kupiłam Elence kurtkę na zimę w smyku.
O taką...
kurtka-dziewczeca-rozmiar-68-m-iext10675861 (1).jpg
w sklepie internetowym smyk.com. trafiłam na promocję i zamiast 99zł zapłaciłam 79zł.
Oprócz kurteczki mamy jeszcze kombinezon z wójcika (po siostrzenicy męża), co prawda rozmiar trochę mały, bo jest już na teraz dobry, ale myślę, że do grudnia wystarczy. Najwyżej dokupię później spodnie od kurteczki.
 
Oglądam tego kinga, tylko nie wiem czy te rózne imiona na koncu w nazwie oznaczaja tylko różny kolor tapicerki czy to różne modele ?
...
juz wiem co ta nazwa znaczy hihi...zaczęłam przerabiac waszą lekture o fotelach i jestem pod ogromnym wrażeniem oraz w czarnej d.....jesli chodzi o moja wiedzę na ten temat...a czasu niedużo...chociaz mała w przedziale wagowym jeszcze się miesci w starym foteliku ale kompletnie nie obejmuja jej pasy które się poluzowuja same jak mała siada. A jak siedzi to pasy swojej funkcji nie spełniaja w ogóle...o bezpieczeństwie nie ma więc mowy...
 
Ostatnia edycja:
Zdjęcie-0256.jpgZdjęcie-0257.jpgZdjęcie-0258.jpgtaki kombinezonik na zime
Zdjęcie-0260.jpgi jesienna czaka

Kurtka jest z F&F w rozmiarzee 12-18miesiecy, zeby miec zapas na zime.
Kombinezon z Coccodrillo, na fotkach wyglada na chopiecy, ale jest dla dziewczynki:p spodnie 86cm, kurtka 80cm czy tam na odwrót:p
Czapke kupiłam w Smyku

Brakuje nam jeszcze zimowej czapki wiazanej ub zainanej pod szyja i rekawiczek z szalikiem do kompletu. Na kozaczkami myslalam, zeby zakupic jakies Emu, ale nie wiem:p



Z góry przepraszam za post pod postem ale inaczej nie chcialo mi wkleicx zdjec;/;

Nad tym skoczkiem intensywnie sie zastanawiam i chyba sie pokusze i Lenie taki sprawie w prezencie, a co tam niech ma, ze jest taka grzeczniutka:p
 
Nikuś super kurteczka, czapeczka, uwielbiam takie motywy przy kapturach. Lenka będzie jak "stara" a mała jest przecież ;) Się uśmiałam. Co do skoczka to też obserwowałam ale nie wiem czy to nie spełnia podobnej funkcji jak koń bujany a takiego mamy i cholera nie wiem jak ten skoczek działa jak się dziecko posadzi... No i my nawet nie rackzujemy ani nie chodzimy więc na skoczek chyba za wcześnie...ehh
A_gala kurteczka jest śliczna!
 
Tofika, potwierdzam słowa dziewczyn co do Romera King Plusa. Mamy za sobą 4 godzinne trasy, może nie jakoś specjalnie dużo, ale widzę ogromną różnicę w porównaniu z zachowaniem małej w nosidełku zapinanym tyłem. Teraz siedzi spokojnie, więcej obserwuje, a jak zasypia, to wbrew pozorom głowa leci jej znacznie mniej. A wtedy wystarczy fotelik lekko rozłożyć, poprawić główkę i już śpi tak, że mi nie jest jej żal, a wręcz zazdroszczę tej wygody ;) King Plus to jeden z fotelików, który rozkłada się najbardziej w tej kategorii wagowej (podobno nr 1 to BeSafe, ale nie widziałam na żywo, a regulacja na pokrętło - polecam filmik na YouTube, - totalnie mnie odstraszyła).
Zaraz zgram fotkę Emilciaka na śpiąco z niedzieli ;)
DSC00788.jpg DSC00789.jpg


Nikuss, super ten kombinezon! Ja kupiłam używany, ale nie taki ładny :( ;)

Tofika, pewnie już wiesz, że imiona to tapicerki. Ja mam Gretę, Sosnowiczanka Felixa, a Kota Organic. Widziałam też Kim i jest fajna, mój kolega z pracy, po przetestowaniu mojego fotelika, też zamówił Kinga tylko tego w krowie łaty z rogami. Dla dziewczynki! :D
Rozumiem Twoje dylematy, bo dla mnie i dla innych dziewczyn to też był trudny wybór. Jednak nie żałuję :)

Violett, Łysa, uwielbiam te Wasze kombinezony w żywych kolorach! Aż sobie myślę, że chyba źle wybrałam :/ No i te słodkie kurteczki Nikuss i A_gali, oj... :)))))
No a Ninka w bieli jest po prostu taka kochana, że aż wzrusza! Śliczna królowa śniegu :*

A to nasz kombinezon. Pocieszam się, że wylicytowałam go za jedyne 15 zł i niby rozmiar 74, ale jest duuużo większy ;)

DSCF0826.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mła 1 raz widzę Emilkę;) Fajna dziewucha! Śliczna. I ładnie stoi :wściekła/y:-zaraz zrobię Ninie awanturę....
No i co Ty chcesz od kombinezonu!!! Świetnie się Miśka prezentuje. Pasuje jej kolor do oczu i zajebiście w nim wygląda ;) Micha mi się cieszy!
 
mła Emi wygąda jakby była potomkiem Pi i Sigmy :D Super! :)

a ja zakupiłam taki:
540x405_kombinezon-czapeczka-5110081.jpgtylko bez czapki i rękawiczek
I buciki:
2614118445_1.jpg

A zakup fotelika też jeszcze przede mną. Muszę w takim razie oglądnąc Kinga :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Super te kombinezony i kurtałki kupiłyście...kurcze,mnie też już nosi po allegro bo mam zamiar dziewczyną kupić używane kombinezony,ale na razie jestem zablokowana do końca miesiąca:wściekła/y: czekam na przelew pierwszego zasiłku wychowawczego. Rozważam zakup kombinezonów tak na "podwórko" i kurteczek na wyjścia,że się tak wyrażę hihihi. Czapki kupimy nowe bo musimy przymierzać bo każda łepetynka jest inna.

Odnośnie fotelików to mamy na uwadzę :CYBEX PALLAS i KIDDY GUARDIAN PRO 2 tylko musimy się koniecznie z dziewczynkami do nich "przymierzyć" bo one są według crahs testów jednymi z bezpieczniejszych,ale chorobcia nie wiadomo jak z komfortem jazdy będzie bo jedna tak na oko to ograniczaja swobodę dzieciaczką.
 
Ostatnia edycja:
Do góry