reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Dzisiaj do nas przyszedł leżaczek , Kuba polubił Martynka też :p
zabawki go interesuja LOL nawet nie wiedzialam, że już - fajnie

ja nadal polecam chustowanie, mnie sie bardzo spodobało, mój Kuba jesli nie potrafi zasnac i sie uspokoic to tylko chusta, zasypia w 5 min i odkładam go do kołyski a tak w dzień juz sobie patrzy to "siedzi" sobie w chuscie i patrzy na mnie głowę wykrzywia i robi dziwne minki hihih
do chusty tez miałam dołączone instrukcje wiażań jakos narazie ciagle wiąże w kieszonkę i to mi odpowiada
 
reklama
Dziewczyny a mozecie polecic cos sprawdzonego do obcinania pazurków???
Mam nozyczki Canpol ale sa jakies tępe. Nie idzie nimi nic obciąć.
 
Dziewczyny a mozecie polecic cos sprawdzonego do obcinania pazurków???
Mam nozyczki Canpol ale sa jakies tępe. Nie idzie nimi nic obciąć.


Ja polecam cążki do pazurów np Tommee Tippee. Nożyczki też mam ale nie wyobrażam sobie takimi nożycami takie małe pazurki obciąć, bo nożyce są za grube i nie da się podważyć paznokcia. Zdecydowanie u nas sprawdzają sie cążki o takie bezpieczne cążki do paznokci Tommee Tippee (2075583474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
a ja polecam z mothercare wszystkie przerobiłam te są najlepsze takie biało zielonkawe nie w komplecie z nożyczkami tylko pojedyńcze koszt coś ok 30 zł polecam warto
 
ja mam tez te z TT a właściwie to chyba jest na nich Canpol :tak:
ale wygląd identyczny, sa Ok i mam je juz dla 3 dziecka
 
ja obcinam Kubie pazurki zwykłymi nożyczkami do paznokci, nie kupowałam specjalnie takich dla niemowlaków, bo są za grube, a cążkami nie da się tak zręcznie operować, jak nożyczkami.

jeśli chodzi o karuzelę, to my mamy misie z fisher price, ale niestety Kuba jej nie lubi :( wkurzają go melodyjki i same miski, woli inne pluszaki nielatające, albo jak ja mu nad głowa macham grającym miśkiem to jest ok, a zamias karuzeli karuzeli woli oglądać sufity, ściany... jeszcze będę probowała go do niej przekonac...
 
reklama
dzięki Sosnowiczanka ja właśnie muszę kupić bo moja się zepsuła ta mi się bardzo podoba muszę popatrzeć bo zawsze czasu brak dzięki
 
Do góry