reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Sosnowiczanka, super ta karuzela..ale ja dziękuję z innej przyczyny - ten sprzedawca ma inne super zabawki, a zbliżają się święta, więc i zajączek;-):-)
 
reklama
No, a nasze dzieci juz pomalutku zaczynają sie interesować zabawkami:)
Ale jesli chodzi o tą karuzele to naprawdę, jest super, przymocowalam ja do łóżeczka dopiero pare dni temu, a Alanek potrafi sie w nią wpatrywać nawet 2 godziny a ja mam spokój:)))
 
Milva odnośnie karuzeli to jedną mamy taką"zwykła z tradycyjną...melodyjką" przy której dziewczyny nieźle się bawią,ale za to nam głowy pękają,a drugą mamy taką KARUZELKA LAS TROPIKALNY + PILOT FISHER PRICE (2113646226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bardzo przyjemne melodyjki,a zwłaszcza odgłosy dżungli,wyraziste kolory i lampeczka.Ona jest na pilota i przez przypadek wyszło,że działa też na pilota od naszej wieży:tak:[h=1][/h]
 
maxwell tez mam tą las tropikalny i kamil uwielbia odglosy lasu itp, a malej kupiłam tez fisher ale z misiami, i moim zdaniem ten las jest o 100% lepszy, i tez przez przypadek odkrylismy ze reaguje na pilota od tv , bo jak ja rozpakwalam i wlozylam baterie mama cos przelaczala a ta się uruchomiła:) hehe
 
Dzisiaj do nas przyszedł leżaczek , Kuba polubił Martynka też :p
zabawki go interesuja LOL nawet nie wiedzialam, że już - fajnie

ja nadal polecam chustowanie, mnie sie bardzo spodobało, mój Kuba jesli nie potrafi zasnac i sie uspokoic to tylko chusta, zasypia w 5 min i odkładam go do kołyski a tak w dzień juz sobie patrzy to "siedzi" sobie w chuscie i patrzy na mnie głowę wykrzywia i robi dziwne minki hihih
do chusty tez miałam dołączone instrukcje wiażań jakos narazie ciagle wiąże w kieszonkę i to mi odpowiada

też mamy chustę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak jedziemy na zakupy to mój K. nosi w niej małego i robi wręcz furrorę wśród zakupowiczów, ciągle ktoś podchodzi i się pyta, co K. w tej chuście ma, a jak zobaczą Krzysia to och i ach :-D
Jest to bardzo wygodne, więc polecam. również dostaliśmy instrukcję wiązania.

Fajne są też nosidełka mamy x-lander`a i również jesteśmy zadowoleni.
 
Friya: my mamy podobnego króliczka, ostatnio zaczął spać z nami ;D jest lekki, a uszy idealnie nadają się Mikiemu do ciamkania xD więc mój jest zadowolony z podobnego pluszaka :)

co do karuzelki to strasznie mam sie podobala jedna z fisher, ale dostaliśmy w prezencie taką z myszklami i też jest spoko :)
 
Nie robiłam w tym sklepie jeszcze zakupów , ale się skusze w przyszłym miesiącu, bo nie mam nic na 68rozmiarki. Weszłam do niego po info Maxwell na fb;-)
Są tu super bodziaki- nie wiem czy tez takie lubicie-tzn kopertowe oraz drugie: zapinane z przodu:
Body długi rękaw rozm.68

Jak dla mnie super, bo przekładanie przez głowę nie jest zbyt lubiane przez mojego terrorystę;-)
 
reklama
No właśnie- ceny na prawdę niskie, weszłam dla porównania na allegro i pierwszy raz okazało się, że bardziej opłaca się zakupić w sklepie int.:happy2:

Freya- mamy taką chustę przytulanke, ale nie przypadła na razie Bartkowi do gustu. Mamy jednak taką samą - z tej serii-pluszową grzechotkę-myszkę i uwielbia ją! Także ogólnie polecam .

Aaaa i jeszcze polecę zabawki firmy Lamaze- są super kolorowe, stymulują rozwój -sprawdzone nie tylko przeze mnie, ale i moje koleżanki-polecam;)
http://allegro.pl/lamaze-opaski-grzechotki-na-raczki-2szt-nowosc-i2149834007.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry