reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

jasne :) kupuj mam nadzieje, że bedziesz zadowolona :)
ja juz podlicytowuje jeden na alle

no i ciuszki musze zaczac kupowac na 68 bo 62 juz sa bardzo dobre boje sie, że ten mój ssak wyrośnie

włąsnie a gdzie kupujecie ciuszki i jakie? ja sie przyznam ze duzo kupuje używek na allegro, oprócz bielizny dla dzieci
 
reklama
Ja tez mam ten lezaczek-bujaczek, mała lubi w nim zasypiac, albo patrzec na zabawki, wibracje raczej nie włączam, wole noga pobujac,

Co do ciuszkow tez zauwazylam ze lada moment 62 beda za male, ja kupuje różnie, na allegro, mam tez u rodzicow jeden sklep z uzywana odziezą i tam są super ciuszki dla maluszkow-mnostwo nówek z metkami tylko dobrych firm-wybieram sie do rodzicow to znowu zapoluje na cos ładnego czesto tez kupuje w 5-10-15,

A dziewczyny macie matę interaktywną dla swoich maluszków-polecacie może jakąś konkretną?
 
Kuba też już zaczyna wyrasta z 62, więc zaczynam kupować powoli 68, najczęściej poluję na okazje na allegro, czasem się szarpnę na coś z Cocodrillo albo z H&M, choć przyznam, że moja mama szaleje i ostatnio naprawdę dużo ciuszków kupuje małemu.


a ja się zastanawiam nad tym nosidełkiem, ma ktoś doświadczenie z BabyBjorn-em "Comfort" (jest od 3 miesiąca życia)
babybjorn_comfort_carrier_black__18689_zoom.jpgbjorn_1_301109.jpg
 
Freiya my tez mamy ten bujaczek i jest ok. Kłade w nim Alanka i nogą bujam a sama najczesciej w tym czasie korzystam z komputera:)
Chce kupic mate edukacyjna ale zastanawiam sie czy juz jest czas na to? Jest Emilka juz zainteresowana zabawkami wiszącymi nad nią?

Ja tez juz czasc ubranek 62 spakowalam i pomalu zaopatrujemy sie w 68...
Ubranka czasto kupuję w H&M, Smyku, Tesco, a wczoraj kupilam body w lidlu :)
 
Kota ja nie wiem jak z tym nosidełkiem, ale wygląda solidnie, ważne że dziecko jest nim twarzą do osoby noszącej, także myślę, że sie sprawdzi. A nie chcesz sie skusić na chustę? My sie nosimy w chuście elastycznej LennyLamb., wygodnie mi i Małemu, no i ręce wolne i take miłe przytulanie do dziecia przy okazji Zobacz załącznik 429253

A jeśli chodzi o leżaczki, to ja długo na necie szukałam takiego fajnego Cartersa, ale niestety nie ma go nigdzie, więc wylicytowałam na allegro z Chicco, bardzo fajny za 60 pln, co jest super atrakcyjną cena, bo nówki kosztuja ponad 300 zł. O taki - http://www.abobo.pl/index.php?products=product&prod_id=141
Jak juz go dostałam, to zostałam pozytywnie zaskoczona, bo wygląda jak nóweczka, także udalo mi sie świetnie trafić :D Matę edukacyjna tez chce kupić na dniach, szukam czegoś fajnego na allegro, Mały juz coraz lepiej widzi i interesują go rtóżne dyndajace nad główką zabawki, także myslę, ze mata go zainteresuje.
 
Ostatnia edycja:
Sosnowiczanka Emilka właśnie wczoraj odkryła że wiszą nad nią zabawki i przepatrzyla się na nie z pół godziny, nawet nie trzeba było włączać melodyjki, patrzyła na te zwierzątka i co chwilę się usmiechala.
 
reklama
Klariss, pięknie dzidziuś wygląda w tej chuście, taki mały żuczek. Tylko, że ja się boję, że nieumiejętnie zamotam się w tą chustę i że dziecko mi wypadnie, ale faktycznie na pewno jest wygodniej niż z nosidełkiem.
 
Do góry