reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Tatus kupił dla Kubusia FISHER PRICE LEZACZEK FOTELIK BUJACZEK T2518+GRATI (2068737956) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :))

Ja miałam taką matę dla dziewczynek
FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST +KUBUS (2054573860) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- oczywiście sprzedałam :-D

fajne to jest ale... dziecko szybko "wyrasta" z takiej maty, jak miały 6-7 miesięcy to już siadały i te pałaki przeszkadzały w zabawie

teraz planuje taką mate bez pałąków , mysle, że bedzie zdecydowanie dłużej służyła
TINY LOVE MATA EDUKYCYJNA GIGANT 100*150 + KUBUS (2078649301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub Tiny Love Mata GIGANT MAŁY ODKRYWCA NEW 100x150cm (2052510840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chrzestny ma kupic , wieć nie wiem która ;)

Kota ja mam podobne nosidełko po dziewczynkach i generalnie przeleżało w szafie jakoś nie bardzo chciały w tym się nosić

teraz już pisałam na ogólnym się skusiłam na chustę, można nosić od 1 dnia życia i jestem zachwycona Kuba też bo jest przytulony do mamy :) a mi nie brakuje ciążowego brzuszka

Kota tez miałam takie obawy z tym wiązaniem i dlatego nie mialam chusty przy dziewczynkach teraz sie ciesze, że kupiłam, wiązanie jest mega proste a dziecko nie ma jak wylecieć , do chusty dołączona jest instrukcja z podstawowymi wiązaniami , ja narazie "opanowałam" od pierwszego razu jedno wiązanie i wystarcza mi na razie "kieszonka"

Freiya to fajnie szybciutko EMilka reaguje Kuba nawet nie wodzi jeszcze za przedmiotami wzrokiem
 
reklama
My już wszystko niby mamy, Córcia (????) ma się urodzić w maju... Ja już się nie mogę doczekać i cały czas coś dokupuję. ostatnio wypatrzyłam takie słodkie śpioszki i pajacyki, że się nie mogłam powstrzymać i znowu kupiłam:

Komplet-spioszkikaftanik-Pszczolka-jasny-roz-Bobas-62.55727.jpg

Mój Małż tylko się śmieje, że niedługo wystarczy nam tych wszystkich ciuszków na pięcioraczki, a nie na jedno Maleństwo ;) Wy też tak macie?
 
Jeżeli chodzi o leżaczki, bujaczki to ja Oskarka zaopatrzyłam w taką

hhybr_slon4.jpg
Narazie póki co, to mój maluszek chętniej usypia w foteliku samochodowym niż w tej huśtawce :no: Przez jakiś czas chętnie się w niej bujał lecz później mu się odmieniło:-( Dużo chętniej przesiaduje teraz w foteliku samochodowym. Mam jednak nadzieję, że jak będzie troszkę starszy, to ponownie polubi swoją huśtawkę.

Cały czas się jednak zastanawiam, co będzie lepsze, czy chusta czy nosidełko. Póki co jeszcze nie podjęłam decyzji.

Bacran, ja też nie potrafiłam spokojnie przechodzić koło sklepu z ubrankami :-) Zresztą do teraz mi tak zostało :-):-p
 
mamaOskarka ja w piątek zamowilam chustę:):) czekam juz na nią z niecierpliwoscia, bo moja Karolka niestety jest ręko lubna uwielbia sie nosic albo nawet bardziej lezec rzuszkiem na piersi i brzuchu.. i tu jest problem, Kamil wykorzystuje ze mam zajete rece i nie moge zareagowac jak cos broi, a poza tym tez nic nie moge zrobic a w chuscie bede bardziej swobodna, mam nadzieje ze ja polubi. Mi polecila kumpela wcale nie najdrozsza zobaczymy jak sie sprawdzi.
oooo tu WYGODNA CHUSTA TKANA AZIMI TYLKO TERAZ - WYPRZEDAŻ (2076811405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
aaa swoja droga udalo ci sie kupic jakiegos tygryskowego pajaca???

ja mam tez nosidelko beby bjorn czy jakos tak kota o nim wspominala, ale Kamil nei przepadal za nim a poza tym dzidzia w nim lata i jest jeszcze za mala dopiero po 3 mies. jest ok na malenstwo.
 
Asko, zamówiłam też tą chustę, dzięki za podrzucenie linka :) mam nadzieję, że się u nas sprawdzi, bo Kubul też jest rękolubny, a niestety coraz cięższy, bo waży już ponad 5 kg i strasznie szybko rośnie.
 
Dziewczyny jak juz bedziecie miec chusty to wyrazcie swoja opinie o niej. Moj maly tez ciagle na rekach chce byc a ma ponad 6 kg i ciezko mi sie juz go nosi, chetnie bym kupila cos sprawdzonego.
 
reklama
Moja przyjaciółka miała chustę i bardzo chciała ją nosić, ale mały tego nie lubił, więc nie ma reguły.
Kupiła taką za 200 zł i dołączona była do niej książeczka o różnych sposobach wiązania, więc 2701.. nie martw się, bo będzie ściąga ;)
 
Do góry