reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Retinopatia

No co ty Kasia - nie wygłupiaj się .Pisz o swojej Martynce jak najwiecej - i wklej kilka zdjec :) my tez mielismy problemy nefrologiczne - tzn. mamy - chłopcy maja refluks. Biora Furagin i jest szansa ze caly uklad jeszcze dojrzeje i bedzie ok

A u nas dzisiaj Kamil mial caly dzien temperature - 39,2. Pediatra go zbadal i wszystko ok - zdrowy, ani nie kaszle, gardło blade, osłuchowo czysty,zeby ok. A temperatura nie wiadomo od czego. Teraz juz ma w normie , ale nic nie pomagalo.
Moze to jednodniowka? ;)
 
reklama
Kalina cieszę się bardzo że u Was ok

niestety u nas źle krwiak się nie wchłonął powieksza się i zbiera się jakiś płyn :-[ narazie nie widzą co to
za miesiąc mamy kontrolę z neurochirurgiem i wtedy podejmą jakąś decyzje

strasznie mi smutno i źle a co dopiero pisałam że wychodzimy na prostą z małej zdrówkiem :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Asiuleks, Miller dziękuję za ciepłe słowa
 
Kasia - a ile tego płynu jest?Po wylewach to chyba normalne ze jest???Bo Martynka miała wylew w główce, czy nie? Bedzie dobrze.
 
Kasiu  :(  :(  :(  :( :(  :( :(  :( :(  :( :(  :( :(  :(.
Chyba nigdy nie możemy byc zbyt pewni......ciągle może nas cos niedobrego zaskoczyć :(.
Ale Martynka to zuch dziewczynka , tyle pokonała trudności to i tą pokona :), a Wy razem z nią :) . UŚMIECH !!
 
Kaśka - głowa do gory. Musi byc dobrze. Nam na ostatniej wizycie neurolog powiedział, że jeśli następuje proces wchłaniania krwiaczków to zwykle poszerzają się komory i zwiększa się ilość płynu mózgowo rdzeniowego. Wiktoria na ostatnim badaniu usg miałą poszerzone komory i właśnie w zwiążku z tym uspokoił mnie neurolog. Dopiero jak proses wchła niania sie kończy to i komory i ilość płynu mózgowo-rdzeniowego wraca do normy. Więc może nie jest wcale źle, tylko Cie ktoś nie doinformował??? Może spróbujesz się jeszcze dopytać???Po co masz żyć miesiąć w niepewności???
 
Przeglądnąłem sobie właśnie wątek od poczatku i.....jak ten czas leci :)
To są historyczne zapiski rodziców maleńkich dzieciaczków. Jakie one były maleńkie ;), a teraz takie duże są już :). Jak Wika i Weronka się zmieniły, jak Martynka urosła itd,itd.Nie wspominając o naszym Pawełku ;). Pisałem kiedyś,że Pawełek chyba nie umie płakać,kiedy to było?.Dziś, jak mu coś nie pasuje to jak zacznie wrzeszczeć to aż szyby drżą ;).
Czy Wasze dzieci nie lubią się ubierać?.Bo nasz chyba nienawidzi:),za każdym razem,przy ubieraniu jest straszny krzyk,ale odwrotnie jak go rozbieramy to zadowolony się robi,a najlepiej jak leży golutki;).
Ile to juz zmartwień i trosk za nami,no ale ZA nami :) a PRZED to sie jeszcze okaże.. Narazie niech nasze kruszynki rosną i cierpliwie czekajmy co nam czas przyniesie......naljepiej żeby to były same radości. :)
U nas właśnie zrobiło sie biało za oknami i od razu jakos tak świateczniej. Może ten śnieg zostanie juz na dłużej ? Juz niedługo pierwsza choinka naszych pociech.A pod nią góra prezentów :).A dla nas najlepszym prezentem będzie ten zniewalajacy usmiech dziecka,po którym nasze serce miekknie:) :)
Pozdrawiam wszystkich
 
Aż mi się łezka w oku zakręciła jak przeczytałam o tych naszych wspólnych pierwszych świętach. Jakie to szczęście że będziemy mogli spędzić je z naszymi dziećmi :)
A u moich krasnali wczoraj był Mikołaj i przyniósł im juz prezenty pod poduszkę :) Trochę się pospieszył - ale mamusia nie mogła wytrzymac ;) ;D
 
reklama
Do góry