reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Retinopatia

Własnie Taniu to jest najgorsze ze zadnemu lekarzowi nie mozna zaufac. Co lekarz to inna diagnoza. U moich chlopcow wykryto refluks moczowy. Bylismy u 3 lekarzy. Jeden powiedzial IiII stopien, Drugi - III/IV i I a trzeci powiedzial ze nie ma. I badz tu czlowieku madry . Jedziemy jeszcze do 4 - zobaczymy co on wymysli

Moglabys sie pochwalic swoim synusiem i jakies fotki wkleic :) Dobrze ze lekarze pomylili sie z diagnoza tych strasznych chorob u malego i ze jest zdrowy.
Miloszek wiele przeszedl i sie nacierpial, ale wazne ze juz jest ok. Pewnie ze wszystko sie uda - nie ma innej opcji!! :)
 
reklama
Dziekujemy :)
To fakt,kazdy lekarz mówi co innego i nie wiadomo którego słuchac.Trzeba chyba wybrac jakiegoś jednego ale innych tez wysłuchać ;)
Wcześniaki mają bardzo dużo lekarzy: my mamy w Krakowie neonatologa ,powiedzmy prowadzącego , u nas tez chodzimy czasem do neonatologa, do pediatry,nie licząc innych lekarzy specjalistów.
Taniu,prosimy o zdjecia Miłoszka :) i o więcej wiadomości :)
 
hej.
Bylismy na szczepieniu , było troszke płaczu ale juz po wszystkim. Nastepny termin za miesiąc.
Mielismy tez badanie neurologiczne, raczej wszystko ok.Jeden odruch nieprawidłowy ale mamy ćwiczyc w domku,nie mamy zalecenia rechabilitacji. :)
Samotna Mamo , tez dostaliśmy takie zaproszenie,ale nie wiemy o co dokładnie chodzi.Jeśli cos sie dowiemy to damy Ci znać.
Bo może to tylko promocja drewexu ?
 
Gratulacje dla Pawełjka po szczepieniu :laugh: U nas jest zawsze duzo krzyku i płaczu :laugh:
Fajnie ze nie musicie byc rehabilitowani. A jaki odruch jest nieprawidlowy???Bo nasz Kubus zaciska paluszki u stop i nie wiem czy to dobrze???
 
Superaśnie, że Pawełek tak dobrze sobie radzi :)
Ja tez ogromnie jestem ciekawa wizyty u neurologa, mamy za tydzień..
Z mojego punktu widzenia jest wszystko jak najbardziej ok, i jestem ciekawa, czy rzeczywiście. Oby tak!!
Trzymajcie kciuki, ostatnio pomogły :) :) :)
 
Miller zadzwoniłam na podany numer. To są mikołajki organizowane przez szpital a sponsorem jest drewex. Impreza ma trwać ok.3 godzin. Wybieram się z synkiem, w sumie jazda w jedną strone to ok.1,5 godz. no ale mój maluch bardzo lubi takie imprezki (imprezowy chłopak mi rośnie ;D)
 
Samotna mamo,fajnie, tez mamy ochotę się wybrać,tylko nam schodzi jazda do 3 godzin./ z przerwą na karmienie :)/Jesli będzie znosna pogoda te pojawimy sie tam. :)
Kasiu K,cos rzadko tu zaglądasz,do wczesniaków  :( ..
Asiuleks,Pawełek,gdy leży na brzuszku układa rączki wzdłuż tułowia,a nie do góry i nie może podnieść główki ,mamy Go tego nauczyć wkładając mu rączki pod klatkę piersiową i przyciskając łokcie do tułowia /6xdzienie/
 
reklama
To zyczymy wytrwałości w ćwiczeniach. Mam nadzieje ze Pawełek nie będzie protestował zbyt głośno na nowa gimnastyke ;)
 
Do góry