reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Retinopatia

Wklejaj Miller, wszyscy jestesmy ciekawi jak Pawełek rośnie, ja wkleiłam Kube na "zdjeciach wczeniaków":)
A my do neurologa wybieramy sie dopiero pod koniec listopada...ciakwa tez jestem jak tam bedzie...
Ja nie zauwazyłam nic niepokojącego, no ale wiadmo... lekarz zna się najlepiej :)
 
reklama
Isiaczku,
Twój kot chyba został skonsumowany przez mojego psa... bo fotki ci się nie wkleiły :(
_494284_n.jpg
 
Z naszymi dziećmi jest duzo kłopotów,ale jeszcze wiecej radości :) prawda.?
Nasz Pawełek ma juz 5 mieś.,ale jest malutki , wazy nieco ponad 4 kilo i najfajniejsze jest,że gdy Go trzymam np.na ramieniu on tak bardzo się rozgląda wokoło,a ludzie dziwią się jak takie malutkie dziecko kreci głową :) :) :)
Albo bylismy kiedyś w hipermarkecie i mały był w nosidełku , staneły koło nas jekies dwie starsze panie i jedna mówi do drugiej z wielkim przejęciem "patrz on chyba dopiero co urodzony " :):) /a Pawcio miał juz trzy miesiące/.
Moży Wy macie jakies fajne historie ?
 
Pewnie, ze znamy ;D
Na jednym ze spacerów (kiedy Julka miała 5 miesięcy) jedna z pań powiedziała, że z niej wyroścnie geniusz ;D bo jak na takiego "noworodka" to ma bystrer oczy... i druga: Julka kiedy zaczęła chodzić miła coś ok. 70 cm... ludzie przystawali i pytali czy ona ma już 6 miesięcy ;D bo nigdy w życiu czegoś podobnego nie widzieli ;D
 
HEJ.
IDĄC PRZEZ CMENTARZ DOSTRZEGA SIĘ TERAZ WIELE MALEŃKICH GROBÓW :( , STARYCH I NOWYCH ,DZIECI KILKUDNIOWE I KILKULETNIE, BARDZO TO SMUTNE. DAWNEJ KIEDY MEDYCYNA NIE BYŁA TAK ROZWINIĘTA DZIECI CZĘŚCIEJ UMIERAŁY ALE I TERAZ TEZ PRZYBYWA GROBÓW MALUSZKÓW..
 
Ja tez wczoraj zwracałam uwage na malutkie groby bardziej niż kiedykolwiek...
Zal serce ściska, ze takie maleńkie istotki musiały odejsc, nie poznały tego świata.
Ale ja wierze, ze takie małe dzieciaczki są teraz w niebie aniołkami, siedzą sobie na mięciutkich chmurkach, mają cieplutko i sa bardzo szczesliwe :)
 
reklama
Do góry