reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

refluks żołądkowo-przełykowy

tez mam taką nadzieje , juz wiem ze zaparcie i ten niepokuj to po tym mleku ma uczulonko na nie,oby mu nowe pomogło
 
reklama
witam moj synek od urodzenia był dokarmiany nan 1 i musze stwierdzic ze nie jest to dobre mleko przynajmniej dla mojego synka tez bylo ulewanie pozniej wymioty a na koniec skaza tak pediatra podejrzewal i przepisal nutramigen obecnie od jakis 2 tygodni jestesmy na bebilonie 2 i jest super
 
moj oskar tez dostał skazy ale nie moge tak szybko mleka zmienic , stopniowo, najpierw na kupki potem bebilon
 
62d7e023c1.png
[/url][/IMG]Tak sie martwiłam a tu wszystko ok mleko, musze zmienic na inne bebilon peti ciekawa jestem, jak na nie bedzie reagował
 
ja z ulewaniem meczylam sie 2 miesiace i w koncu znalazlam zloty srodek-pediatra polecil -NUTRITON.Dostepny jest w aptece bez recepty mozna go uzywac bez ograniczen czyli do kazdego posilku(butelki)dosypujesz odpowiednia ilosc.ktora jest podana w instrukcji.Rewelacja!Jak reka odjal!owszem,jak synkowi sie odbija to czasem cos poleci ale to juz nie takie chlusty!Polecam na 100%
 
witajcie dziewczyny

mam pytanko a mianowicie już niedługo zostane mamusią i chcialabym sie dowiedziec czy takiemu malenstwu podaje sie herbatke miętową?? bo o koperkowej to wiem ale co do mietowej to nie jestem pewna jak wiecie cos na ten temat to dajcie znac
z góry dziekuje za odpisy
 
reklama
ja raczej nie daje mietowej i nie wiem czy wogole mozna sa specjalne herbatki w aptece a jesli bedziesz karmic cyckiem to nie musisz dopajac dziecka
 
Do góry