reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

refluks żołądkowo-przełykowy

dzieki za odpowiedzi musialam sie upewnic bo moja tesciowa ciągle mi wmawia zeby dawac dziecku miete a ja wiedziałam ze tego sie nie robi koperkowa tak ale miete?
koszmar:wściekła/y:
 
reklama
Widze, ze wsrod mam w wiekszosci kraza zle opinie na temat mleka NAN. Ja musze powiedziec, ze moje dziecko od 3 tyg. zycia pije wlasnie NAN1 HA i toleruje je bardzo dobrze. Ulewa troche, ale to normalne, kolki byly u nas naprawde minimalne :-), takze narzekac na to mleko nie moge. Jednoczesnie rozumiem, ze kazde dzieciatko ma inne potrzeby...:-)

Pinka a herbatka mietowa nie bardzo :no:. Jesli juz masz dopajac to jest w sklepach mnostwo roznych herbatek, na nich napisane jest od kiedy mozna podawac, wiec po co sie glowic. Pozdrawiam.
 
jak zagescisz to znow bedzie mial zaparcia... albo jedno, albo drugie, az wyrosnie z tych dolegliwosci....
 
Nie wiem czy już ktos ci tu to podpowiadał bo nie prześledziłam całego wątku, ale ulewanie może być też powodem refluksu zoladka czy przełyku. Może powinnaś poprosić pediatrę o sprawdzenie czy może to być to. Oczywiście ja nie mówie ze tak musi byc ale warto sprawdzic.
Pozdrawiam:-)
 
ah poczekam zobacze jak bedzie starszy czy przejdzie , mu to ulewanie tylko zastanawiam sie nad jedna sprawa , jak mu sie beknie i uleje to tak jakby w tym mleku i slinie było cos lekko brązowe taki śluzik :-(
 
NUNA a dajesz cos do picia??
Olo miał brązowy śluz od herbatki na trawienie
a no i też bardzo ulewał i przeszło na dobre dopiero jak usiadł
a więc niedawno
refluks jest bardzo trudny do zdjagnozowania ale z tego co wiem to jest to raczej żadka choroba:nerd:
 
reklama
NUNA, mój synek od 2 m-ca życia jest na Bebilonie Pepti. Wcześniej jadł NAN 1 ale miał zaparcia i brzydkie zielone kupy. Sama przestawiłam go na Bebiko Omneo ale zaczęły się - wbrew zapewnieniom producenta - straszne kolki. Poszłam do pediatry i ona mnie ochrzaniła, że sama zmieniam mleko i uczuliłam dziecko na białko mleko krowiego. Przepisała Bebilon Pepti 1, a potem od 6 m-ca Bebilon Pepti 2 i wszystkie złe objawy minęły jak ręką odjął. Synuś pije "dwójkę" do dzisiaj, chociaż już tylko rano i wieczorem w ilości 240 ml na jeden raz. Dodatkowo przeciw alergii dostaje 8 kropli Zyrtecu.
 
Do góry