reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

Z tego co przeczytałam wszystko : odra, ospa, rumień zakaźny, różyczka- wiązałoby się z wysoką temp i to nawet rzekomo temp zazwyczaj jest przed wysypką. Daj znać jutro co i jak!
 
reklama
Emilka uczulona na psią sierść i kurz, ale do tej pory objawiało się to tylko kaszlem. Jak jej nie przejdzie to muszę szukać dermatologa:dry:

Podaję jej miód manuka, ale nigdy nie było reakcji alergicznych, a truskawki jadła ze słoiczków dla niemowląt.
Jeżeli jutro rano jej nie przejdzie to mam podać jej Zyrtec, bo mam w apteczce?
Wyjeżdżamy o 13-tej
 
Ostatnia edycja:
A brała kiedyś zyrtec? MAsz taki dla dzieci czy dzieci dostają ten sam co dorośli? Nie wiem... A możesz zadzwonić do jakiegoś lek?
 
nie miałam zmartwień, to już mam :baffled:

po drzemce Mati obudził sie strasznie gorący temp. 37,1-37,5
i do tej pory cały czas ma ponad 37,5 ale nie wiecej niz 38
a ja latam z termometrem jak głupia i co chwile mierze...

o 11 kaszki juz nie chciał jesc, obiadu-zupy zjadł połowe tego co zwykle
cały czas palce ma w buzi i je gryzie i wszystko co sie da, pełno sliny
wszystkie zeby juz mu wyszły czy to moga byc objawy na 5????? :confused:
ale juz? nie za wczesnie?

ja oczywiscie juz panikuje ze to cos gorszego i sie zacznie podawanie leków - a u nas to dramat :crazy:

czy juz mu dawac cos przeciwgoraczkowego?
poradzcie
 
mamoM jeśli Mati ma cały czas ręce w buzi i dla Ciebie to też wygląda na zębiska to pewnie to, myślę, że reguły 'kiedy' tu nie ma w ogóle... ja podałabym na noc coś co zadziałało by nie tylko na gorączkę, ale też żeby mu w bólu troszkę ulżyć... ale dziwi mnie to, że taki gorący przy 37-37.5.. już kiedyś pisałam, ale na wszelki wypadek powtórzę, uwaga na elektroniczne termometry, nasz zaczął 'nagle' zaniżać o prawie 2st! zdrówka!
 
reklama
teraz to juz utrzymuje sie praktycznie cały czas 37,8-38, Mati ledwo siedzi, nie ma siły i jeszcze troche to usnie jak sie przytuli do mnie

jestem głupia jak cos sie z nim dzieje, nie wiem poprostu co robic i juz panikuje

zaraz musze mu dac Nurofen forte (zeby mniejsza dawka do wziecia była?) i dalej nie wiem co....

co do termometru to innym mu nie zmierze bo sobie nie da, pozostaje mi ufac temu, zaden z sasiadów nie ma lepszego...
 
Ostatnia edycja:
Do góry