reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

forever tą samą zupe jadł wczoraj i nic sie nie działo
ogórki kiszone własnej roboty, obrane ze skóre i starte na tarce

ja nie wiem, ale juz przy kaszce była odmowa jedzenia i to mnie dziwi
a temperatura po drzemce a przed zupa :eek:
 
reklama
Mati wczoraj połozony do spania bez temp znaczy z 36,7-37
w nocy około północy miał ponad 37 a potem w okolicach 38, nic mu nie dałam przeciwgoraczkowego z obawy przed kolejnymi wymiotami
przed 4 byłam na pogotowiu - poczatki infekcji :baffled:
powyzej 38 mam dac mu czopki
no i dostał jakis syrop i do psiukania do gardła
mam nadzieje ze ta lekarka była kompetentna i ze bedzie dobrze

prosze o &&&&&&&& bo ja jak zwykle spanikowana nawet teraz jeszcze :sorry2:
 
dziewczyny jak wasze maluchy choruja i nie maja apetytu to co im dajecie w zamian? mleko?

Mati dzis kaszki zjadł 4 łyzki i koniec
obiadu 5 łyzek zupy i tyle...
dac mu w zamian mleko z kaszka????
przeciez cos jesc musi :sorry2:

juz mnie to dobija :sad:
 
ja się trzymam tego: przy gorączkach i w trakcie infekcji unikać mleka i mięsa - raczej coś lekkostrawnego (organizm ma całą energię skierować na walkę z infekcją, nie na trawienie); może jakiś kleik ryżowy (na wodzie)?

no i buliony-rosołki, nawet po kilka łyżeczek...
 
Mamo M współczuję gorączki Matiego
ja jakoś mało spanikowana matka jestem, bo do temp 38 st nic nie daje nawet na noc... jestem bardzo anty na wszelkie lekarstwa.
Ja bym jeszcze pojechała do swojego lekarza jutro rano. Nie ufam tym na pogotowiu - u nas- może u was lepiej.
Unikaj mleka, jak infekcja, podawaj warzywne zupy i bułkę, i duuuuużo picia!!!! to bardzo ważne.
Apetyt pewnie słaby bedzie ale nie wmuszaj
 
Ja w infekcjach typu grypa żołądkowa stosuję przegłodzenie się ( Miesio nie miał, mówię o sobie) .
Co do innych infekcji lekarka mi mówiła tak jak andariel napisała- lekkostrawne jedzenie, zupy , ale ostatnio b. dobry lek. mi powiedział, ze właśnie duużo białka- mięso i jaja i tak zrobiłam i faktycznie szybko mi przeziębienie przeszło, więc już sama nie wiem co robić:confused:
 
reklama
Do góry