reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

raport medyczny- czyli nasze pociechy u lekarza

adiva - zdrówka dla Piotrusia i dużo sił dla Ciebie !

Byłam dziś u pediatry po skierowanie na kontrole do kardiologa i przy okazji zapytałam co mi doradzi bo Ola ostatnio wali po 4-5 kup na dzień i to rzadkie. Dupka już strasznie odparzona, ja podejrzewam że to przez ząbkowanie chyba. Doradziła mi kupić Lacidofil. Znacie to może ? już kupiłam ale zapomniałam do wieczornej kaszki dodać
]

U mnie Jacek miał Lacidofil przy antybiotyku kiedyś i niestety miał rzadkie kupki, na niegolepiej działą Dicoflor, ale może to kwestia organizmu...
 
reklama
Lucy a wiesz że pomyślałam o rota ale poza kupkami wszystko było ok, piszę w czasie przeszłym bo na szczescie po paru dniach przeszło, uff
Asian- Olce przeszło po 2 zapodanych kapsułkach , czyli na nią to działa albo zbieg okoliczności
 
Jejku ale się maluszki pochorowały:-( Dużo drówka i sił dla mam!
Ja po tych naszych przejściach chorobowych jestem przewrażliwiona i niepokoję się jak tylko mała kichnie:baffled: Mam nadzieję, że już choróbska ne wrócą.
 
My też Lacidofil przy antybiotyku braliśmy i było ok.
A my już po ostatnim szczepieniu - uff!!! Następne dopiero jak będzie miał 5 lat.:tak::-D
 
A my kurkownia dostaliśmy skierowanie do Neurologa i Ortopedy bo Piotrek chodzi na paluszkach dalej...Nie cały czas ale jednak chodzi....Macie pojęcie czego i jakich badań mam sie spodziewać ???
 
Zdrówka dla chorowitków

W środę byłam z Blanką na zaległym szczepieniu (odra, świnka, różyczka) szczepiona była Priorixem. Przy wkłuciu jedynie się skrzywiła i potem już było ok. Na razie nic się nie dzieje, ładnie je, humor dopisuje, brak gorączek.
 
Czy dajecie swoim dzieciom witaminę D, lub tran? Ja nie, ale coś mnie dzisiaj naszło i już nie wiem, czy nie robię błędu?
 
Witaminki D już od dawna nie daję, już przed zeszłym latem z niej zrezygnowałyśmy na polecenie naszej lekarki (to indywidualna sprawa każdego dzieciaczka :tak:). Tran podawałam od września jakoś do kwietnia - skończyła mi się butelka i już nie kupowałam, pewnie po lecie znów kupię ;-)
 
u nas Pani doktor kazała podawać WIT D ..wiec podaje kropelkę ale nie codznnie...
Tran pijemy, zostało nam jeszcze na kilka dni więc dokończymy tą butelkę a później znowu wprowadzimy na jesień
 
reklama
Witajcie kochane, ja podaje młodej vigantol- 3 kropeli i cebionmulti- 7 kropel codziennie na polecenie naszej lekarki
 
Do góry