reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

raport medyczny- czyli nasze pociechy u lekarza

reklama
Zdrówka dzieciaczki życzymy!!
Ehh te okropne choróbska!!!!:wściekła/y:

U nas koniec z biegunką...jeju jaka jestem szcześliwa...i Fifcio od razu inny - od razu widac że go przestało męczyć :-)
 
Adiva lepiej daj młodego osłuchac bo nigdy niewiadomo Krzys ma tylko katar i mokry kaszel sporadycznie i 3 razy miał goraczkę - tylko po spaniu a i jeszczre jesc nie chce
Ale mysmy byli u lekarza w środe...Ponowna wizyta w niedziele...gorączka była wczoraj tylko ale u nas to zęby....ząb wyszedł, gorączka mineła i biegunka też...
 
:-:)-:)-( Tak się cieszyłam ze chrypka minęła a tu dziś zonk !!!! Katar ciurkiem z noska leci :wściekła/y: Dałam małemu wszystko co miałam i można podać i czekam do jutra z nadzieją ze będzie lepiej.
Szybkiego powrotu do zdrówka!
Moja małą miałą już kilka razy w tym sezonie katar. My radzimy sobie tak, że bardzo często w ciągu dnia zalewam dziurki zwykłą solą fizjologiczną, przeczyszczam każdą dziurkę lekko nasączonąym solą fizj. płątkiem kosmetycznym zwiniętym w rulonik- gwarancja wyciągnięcia wszystkich "baboli" :-D No i euforbium. Jak dotąd każdy katar udało nam się szybko opanować :tak:
 
Ja wyczytałam na necie że niemowlęta i małe dzieci moga przechodzić od 8 do 15 infekcji dróg oddechowych i jest to przyjmowane za norme....Jest luty a my własnie zaliczamy druga....

Noc była tragiczna...mały charczał i świszczał strasznie...tatusiek latał z nim na rekach cała noc bo uznał że ma bezdechy....Bezdechów nie było lekko panikował....dzis chyba antybiotyk dostaniemy bo leczenie trwa prawie tydzien i efektów nie ma żadnych....Patrząc na to jak sie moje dziecko męczy, zaczynam sie przekonywać do tego pomysłu...

Zdrówka dla biednych chorych dzieciaczków....ja tak własnie czułam że zaczną sie infekcje jak tylko troszke plusa sie zrobi....Ponoć zmiany pór roku większośc ludzi przechodzi jakąś infekcją...jest to sposób dostosowania sie do nowych warunków....Ja pamiętam, że zawsze chorowałam w czerwcu kiedy to zaczynały sie wakacje i robiło sie ciepło....O dziwo na zime nic mi nie było....a gdzies mi sie taka informacja o oczy obiła....;-)
 
Na katarek polecam maść Pulmex, wystarczy posmarować dekold i plecki i dziecko śpi całą noc:tak:
Mnie poleciła koleżanka bo mała strasznie się męczyła w nocy..
Zdrówka dla Waszych pociech!!!!!!
 
reklama
Jej, zdróweczka dla Chłopaków!!
Ja Pulmex kupiłam, Kupinosia już polecała, ale nie smarowałam póki co, bo małej katarek w sumie przeszedł a kaszlu nie miała :tak:
My używaliśmy tego nasivin, maści majerankowej no i witaminkę C ;-) No i oczywiście sterimar i frida.
Zdróweczka!!
 
Do góry