reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

raport medyczny- czyli nasze pociechy u lekarza

A mi Piotrek wymiotuje jak go Pulmexem nasmaruje....najwidoczniej zapach jest dla niego nie do zniesienia.....
Dziękuje za pamięć i życzenia zdrówka dla Zarazka...:tak: Przekazuje mu na bierząco ;-)

Młody spał 2,5 godziny teraz....po 1,5 wziełam go do łóżka i jeszcze pokomarzył ze mna a mi kręgosłup odpoczął przynajmniej...

Dam znać co nam pani doktor powie....
 
reklama
Bedzie post pod postem żeby sie nie pomieszało....

Pani dr.jak uslyszała o akcji z oddychaniem chciała nas wysłać do szpitala...jednak po przebadaniu stwierdziła, że to nie od oskrzeli tylko od noska...Poradziła sok z cytryny i rzeczywiście pięknie mu puszcza....giluny po sama brode ;-) Oczywiście dostalismy antybiotyk...3dniowy....Dzisiejsza noc na pewno będzie nieprzespana...jesteśmy wystrachani z mężem więc najpierw ja bede czuwać potem on....jesli cokolwiek sie bedzie znowu z nim działo natychmiast do szpitala...
teraz sie modle żeby akcja sie nie powtórzyła....tak żebym jutro wieczorem mogła sie spokojnie położyć....I żeby antybiotyk dał radę bo jak nie to na pewno zastrzyki :dry:
 
adiva ten antybiotyk daje się przez 3 dni a działa nawet do 7 (pewnie Sumamed dostał?) więc dawaj Piotrkowi cały czas osłonę żebyście nie mieli znów problemów z brzuszkiem I spokojnej nocy
 
Tak, było lepiej...Spał nawet spokojnie...Nie było nieprzyjemnych akcji z oddychaniem...Ja poszłam spać po 5 a wstałam po 8....zawsze coś ;-) nawet kaszel dzis inny...antybiotyk juz działa :tak: Dzięki za pamięć :-)
 
nasz młody juz tez lepiej ale jeszcze kaszle i nie chce jesc tylko cyca znowu mam dd
a i zcwórka górna sie wychyla..:wściekła/y:;-)młoda ciagle kaszle chyba antybiotyk niedobrany
a do tego chyba ospa sie wykluła
 
Adiva, Madzia i Mamjakty dobrze że u Was już lepiej !

Moja młoda na szczęście jeszcze nie wie co to choroba i tylko 2 razy przechodziła lekki katar. Codziennie z mężem żebrzemy o jej zdrowie, więc pewnie więcej w tym łaski Bożej jak naszej zasługi :tak::happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zdrówka dla dzieciaczków!!!
Adiva dobrze że nocka lepsza.
Madzia my właśnie kończymy ospę, tzn. Oliwia. Już są strupeczki i lada dzień będą odpadać, teraz czekamy czy Blanka będzie chora.
A Blanka ma katar ale to od ząbków, już są na wylocie.
 
Do góry