reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

raport medyczny- czyli nasze pociechy u lekarza

Jak wasze maluszki przeszły to szczepienie po 13 m-cu (chyba Priorix). Miały jakieś dolegliwości po tym?
Moja Niuńka chora:-(
 
reklama
Poletka my Priorix mieliśmy 2,5 tyg.temu....tydzień temu gorączka 38 przez 2 dni, no i nie wiem, czy to, co się dzieje teraz..? Nie mam pojęcia, więc jak je przeszedł mój syn, bo to mogą być zbiegi okoliczności...szczególnie, że trójki idą
 
Poletka - ponoć do ok dwóch tygodni po tym szczepieniu dziecko może mieć objawy przeziębienia. Nasza nie miała akurat żadnych objawów poszczepiennych.
Kasia - strasznie Wam współczuję, biedna Ola :-(

Zdróweczka kochanym styczniakom!!!
 
poletka priorix miałyśmy podany w lutym. To była pierwsza szczepionka po której nie miałyśmy jazdy. Wszystkie poprzednie dały nam strasznie popalić, wszystkie skutki uboczne przechodziłyśmy.
Ola teraz większa, spokojniej reaguje. Nawet ostatni ząbek wyszedł bez histerii ;)
 
Już sama nie wiem czy to skutki uboczne szczepionki czy przypadkowa infekcja. Luźne, brzydkie kupy i od wczoraj temperatura pow.39:-( Szczepienie było 10 dni temu.
A na dworku przepiękna pogoda! Niuńka chce na spacerek! Jak się zbije gorączkę to można wyjść w czasie choroby?- ciekawa jestem waszych opinii?
 
Asiu dbaj o siebie kochana!! Mnie też tak ciągnie i szczypie i mam kłujki,że szok:crazy: mam nadzieję że wszystko jest oki ! do lekarza nie pójdę bo mówi że marudzę i wymyślam a w tyłek to mi nie zaglądnie:-pzresztą jest na urlopie, na wizytę ide do jego brata to może on mi powie co to jest a nie tylko, że wiązadła i takie tam!!!:-(

Maluszki proszę nie chorujcie!!! U nas nigdy nie było problemów po szczepieniu (chyba infanrix) a to ostatnie to też priorix i było oki!!!Tylko młoda im starsza tym bardziej histeryzuje u lekarza!!:sorry::-p:-p
 
poletka ja bym nie ryzykowała i nie wychodziła mimo że tempke zbijecie. Lepiej posiedzieć w domu i obserwować. A może uszy, gardło?? bo ząbki to chyba za wysoka tempka.

Mi jak dzieci zagorączkują w nocy a potem już jest ok to nie wychodzę, no chyba że na drugi dzień już nic się nie dzieje to idziemy.

Zdrówka dla chorowitków.
 
reklama
Wszystkim chorującym szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

Dzięki za odp dziewczyny w sprawie grypy żołądkowej. Niepotrzebnie się martwiłam, bo Ola po półtora tyg po wszystkim je prawie cały czas. Na chwilę zapomni a później znowu drze się AAAAAM AAAAAAM. W sklepie wstyd, bo wyglada jakbym dziecko glodziła. Je wszystko w duzych ilosciach. Ufff,....
 
Do góry