reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

raport medyczny- czyli nasze pociechy u lekarza

Lekarz jutro - goraczki niet - raczej stan podgoraczkowy - 36,8 - 37. Troche zwiekszony apetyt. Samopoczucie ogolne dobre. Wymiotów brak, biegunki tez (kupa ranna mogla byc po eferalganie podanym przed snem)
Jutro rano idziemy skontrolowac jak wyglada gardło i posluchac co moja "ulubiona" pani dr powie...
 
reklama
MamjakTy - czyli dobre wieści wreszcie :)
U nas te wymioty i wsio inne to ponoc wirus jakis cholerny znowu (miesiac temu biegunka). L4 mam do srody na Olke. Apetyt troche lepszy no i goraczka spadla. Uff...
Gardlo czyste, jedyne co dostala to dicortineff do nosa i profilaktycznie do uszu bo splywa jej cosik do gardziolka. Po za tym OK.
 
u nas chorobowo, ja, Oliwia, Blanka mamy grypkę jelitowo-żołądkową. Normalnie żyć nie umierać, padam z nóg. W tamtym tygodniu teściowe i mąż chorowali.
 
Melody, Daga zdrówka Olusi, Oliwi i Blanki te jelitówki to paskudztwo cholerne...

Dzięki dziewczynki za wsparcie:) U nas podwyższona temp. odpuściła może z dobę trwała, ale cały czas brak apetytu, dziś luźna kupka, ślinotok- więc raczej zęby obstawiam, choć ja też żołądkowo jakoś słabsza;/ więc już sama nie wiem, czy to zębiska, czy łagodna jelitówka, ale M. w doskonałej kondycji....
 
My dzisiaj po kolejnej wizycie buzia prawie wyleczona niestety poszło niżej Klusek ma załadowane oskrzela mamy zwiększoną dawkę antybiotyku i dodatkowo inhalację To nasza pierwsza tak poważna choroba:szok:
 
Kurczaki jak nie urok to .... mnie tez wirus dopadl.... bleee
Anihira duzo zdrowka dla synka i dla wszystkich innych choruszków!!!
 
Zdróweczka Kochane!!!

A ja mam takie pytanko jeszcze, dziś rano Ola ostatni raz wzięła antybiotyk, czuje się już dobrze, nosek nawet się przetkał i oznak katarku brak - kiedy mogę z nią wyjść na polko? Dziś chyba jeszcze sobie odpuszczę, ale jakby jutro była pogoda to już mogę ją wyprowadzić?
 
reklama
Zdróweczka Kochane!!!

A ja mam takie pytanko jeszcze, dziś rano Ola ostatni raz wzięła antybiotyk, czuje się już dobrze, nosek nawet się przetkał i oznak katarku brak - kiedy mogę z nią wyjść na polko? Dziś chyba jeszcze sobie odpuszczę, ale jakby jutro była pogoda to już mogę ją wyprowadzić?
Ja bym już wychodziła....Pogoda piękna chociaż troszke zdradliwa...Wczoraj Młody latał już w krótkim rękawku bo mi sie grzał w długim...dawaj śmiało :-)
 
Do góry