reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

ano tak to juz jest ze jedni lubia to a inni tamto, dlatego tyle mamy typow i modeli przeroznych wozkow wzgledem gustow i potrzeb konsumenckich. Niektorzy lubia klasyke a inni niekonwencjonalne ksztalty ;)
 
reklama
zgadzam sie z Wami...co forum to kroluje inny wozio hehe w koncu jest w czym wybierac...ja jak mialam wybierac wozek to (az wstyd sie przyznac)ale myslalam ze istnieja tylko dwie firmy wozkow graco i chicco:no: no i jakies wielkie polskiej produkcji...no ale z czasem zaczelam zauwazac wozki quinny ktore mnie sie bardzo spodobaly i przy drugim bobo taki bede miec i sx i buzz;-)no i maclarena bo mezowi sie podoba..poza tym chcialabym tym razem miec bobasa nr 2 i bobasa nr3 w krotkim odstepie czasu:)
 
suwaczki mi sie pogubily;-( i pisze ze mam za duzo linkow a ja chcialam tylko 3suwaczki co mam zrobic aby 3byly??
 
mialam ten sam problem bo akceptowane jest tylko 4 fotki a przy 3 suwaczkach robi sie 6 - 3 foty i 3 suwaki :( dlatego zmienialam na www.suwaczek.pl i stworzylam sama wszystkie 3 suwaki ze swoich albumow i umiescilam 3 jako trzy znaki (fotki). Podobno tego limitu kiedys nie bylo :(
 
mialam ten sam problem bo akceptowane jest tylko 4 fotki a przy 3 suwaczkach robi sie 6 - 3 foty i 3 suwaki :( dlatego zmienialam na www.suwaczek.pl i stworzylam sama wszystkie 3 suwaki ze swoich albumow i umiescilam 3 jako trzy znaki (fotki). Podobno tego limitu kiedys nie bylo :(

ale przynajmniej sa w jezyku polskim ,ja nie znam angielskiego i ciezko mi bylo sie z nimi uprac bo nie wiedzialm jak je zakonczyc i zapisac :baffled:
 
wszystkie suwaczki dzialaja w ten sam sposob...ja najpierw uzylam lilipie ale chcialam cos z fotkami no i trzech sie nie dalo bo z fotkami to daje szesc wiec dlatego zmienilam na ten polski program bo tam mozna sobie samemu stworzyc suwak ze swoich fotek ;)
 
Poszalałam po sklepach, poogladałam speedego i buzza i doszłam do wniosku że jednak buzz speedy jest dla mnie za duzy i jakoś nie widzę 7 msc maleństwa w tej spacerówce...kupilam model z 2 siedziskami 2008 na allegro akurat okazja była nowa spacerówka z torbą, koszem i parasolką z1429 z wysyłką! Gondolkę tanio na ebay'u dostałam bo nową ze sklepu za 77 euro -brat ma mi ją przywieźć .Jak ktoś ma możliwość to wklejam linka Dreami - für Quinny Buzz - STRAWBERRY Neu (aukcja 370152146061) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! -sklep sprzedaje po normalnej cenie a czasem puszcza nówkę dpo licytacji. A kolor strawberry jak dla mnie jest cudowny i jak dla mnie z różem się fajnie komponuje. Maxi ćosi mam czarny wygląda czad na srebrnym stelażu!! Kupiłam uzywany ale za 250 ale wygląda jak nowy
 
no to gratulacje! mam nadzieje ze bedziesz zadowolona ze swojego wyboru. Fajnie ze masz dwa siedziska, ja niestety mieszkam w kraju gdzie nas oszukuja :)
 
reklama
Poszalałam po sklepach, poogladałam speedego i buzza i doszłam do wniosku że jednak buzz speedy jest dla mnie za duzy i jakoś nie widzę 7 msc maleństwa w tej spacerówce...kupilam model z 2 siedziskami 2008 na allegro akurat okazja była nowa spacerówka z torbą, koszem i parasolką z1429 z wysyłką! Gondolkę tanio na ebay'u dostałam bo nową ze sklepu za 77 euro -brat ma mi ją przywieźć .Jak ktoś ma możliwość to wklejam linka Dreami - für Quinny Buzz - STRAWBERRY Neu (aukcja 370152146061) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! -sklep sprzedaje po normalnej cenie a czasem puszcza nówkę dpo licytacji. A kolor strawberry jak dla mnie jest cudowny i jak dla mnie z różem się fajnie komponuje. Maxi ćosi mam czarny wygląda czad na srebrnym stelażu!! Kupiłam uzywany ale za 250 ale wygląda jak nowy
to super a jaki kolor spacerowki wybralas ? taki sam jak gondolki -czerwony ?
 
Do góry