reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

hej dziewczyny...suwaczki same mi sie naprawily przez noc wczoraj 2 sie tylko pokazywaly a dzis rano patrze i sa 3;-)
daggy75 gratuluje udanych zakupow,gondole naprawde tanio kupilas,po tyle sa uzywane na allegro:rofl2::rofl2: i jaki masz kolorr spacerowki daj linka lub zdjecie.Ty licytwoalas na tym polskim ebayu czy jak to sie odbywa??
Kasiu jak maclarem sie spisuje??z buzza juz w ogole nie kozystasz??pozdrawiam:-)
 
reklama
daggy pamietaj ze z 7mczniaka szybko zrobi sie poltoraroczniak i w gore ;-)
potem juz coraz wiecej

jezdzilam mutsy urbanrider i klelam jak szewc
nie moglam skumac tej skretnej osi
do tego jest ciezki i ma male siedzonko w spacerowce
fajnie prowadzi sie jednak 4 rider z 4 pompowanymi kolami
 
Spacerówka też czerwona bo mi się bardzo podoba ...ale jakbym miała mieć chłopca to zastanawiałabym się nad spacerówką czarno-popielatą bo też pięknie wygląda, tylko myślę ze dla dziewczynki za smutna...Spacerówka na polskim allegro a gondolkę na niemieckim ebay'u ale ja mam tam brata więc nie było problemu , w zasadzie on mi licytował -ale mozesz sobie załozyć konto w Polsce i też zalicytować..ja miałam akurat fuksa bo mi przywiezie.
 
hej dziewczyny...suwaczki same mi sie naprawily przez noc wczoraj 2 sie tylko pokazywaly a dzis rano patrze i sa 3;-)
daggy75 gratuluje udanych zakupow,gondole naprawde tanio kupilas,po tyle sa uzywane na allegro:rofl2::rofl2: i jaki masz kolorr spacerowki daj linka lub zdjecie.Ty licytwoalas na tym polskim ebayu czy jak to sie odbywa??
Kasiu jak maclarem sie spisuje??z buzza juz w ogole nie kozystasz??pozdrawiam:-)
maclaren jak narazie dobrze jeszcze malo mialam z nim do czynienia w sumie niedawno kupiony ;-)
bylam nim kilka razy na zakupach w sklepie i kilka razy wnosilam i znosilam po schodach - to tak jak wczesniej pisalam sprawuje sie dobrze jedna reka mozna go zlozyc i rozlozyc w drugiej trzymajac maluszka
buzza w ciagu zimy uzylam chyba dwa razy moj malusze jest spory i ubrany w pajacyk i spiworek siwedzi w nim jak sledz czasem az mi go szkoda ze tak go w nim obezwladniam :baffled: sprzedawac narazie nie bende bo wozeczek bardzo mi sie podoba jest naprawde cudny mysle ze na wiosne bez tych grubych ciuszkow bedzie w sam raz i moze posluzy mi do wakacji wydaje mi sie ze pozniej filip bedzie za cizki do niego a wozeczek jest jak nowy malo uzywany wiec moze uda sie go opchanc :confused:
 
Spacerówka też czerwona bo mi się bardzo podoba ...ale jakbym miała mieć chłopca to zastanawiałabym się nad spacerówką czarno-popielatą bo też pięknie wygląda, tylko myślę ze dla dziewczynki za smutna...Spacerówka na polskim allegro a gondolkę na niemieckim ebay'u ale ja mam tam brata więc nie było problemu , w zasadzie on mi licytował -ale mozesz sobie załozyć konto w Polsce i też zalicytować..ja miałam akurat fuksa bo mi przywiezie.
popieram czerwony jest sliczny chociaz wszystkie kolorki sa bezbledne :tak:
 
sugar tak wlasnie slyszalam ze mutsy sa dosyc ciezkie a gondola chyba porownywalna do quinny;-) Kasiu a kiedy kupilas buzza??Noewggo i na allegro??Ile dalas jak mozna wiedziec??Napewno Twoj synek na lato sie zmiesci do buzza bo ja swoja poltora roczna corke latem mierzylam do buzza(czeronego tak na marginesie)i spokojnie sie miescila i duzo miejsca miala a do malych nie nalezy;-)I sie zgadzam ze buzzy maja sliczne kolorki:-):-):-)Buziaki kochane
 
sugar tak wlasnie slyszalam ze mutsy sa dosyc ciezkie a gondola chyba porownywalna do quinny;-) Kasiu a kiedy kupilas buzza??Noewggo i na allegro??Ile dalas jak mozna wiedziec??Napewno Twoj synek na lato sie zmiesci do buzza bo ja swoja poltora roczna corke latem mierzylam do buzza(czeronego tak na marginesie)i spokojnie sie miescila i duzo miejsca miala a do malych nie nalezy;-)I sie zgadzam ze buzzy maja sliczne kolorki:-):-):-)Buziaki kochane

troche sie powtarzam bo chyba z dwie strony wczesniej o tym pisalam (nawet zamiescilam fotke ) :sorry2: ze kupilam buzza jesienia 2008 r na allegro zaplacilam ok 1200 zl. razem z koszem z tego co wiem to w standardzie jest oslonka przeciwdeszczowa i torba miedzy kolami a kosz trzeba sobie dokupic co jest bardzo smieszne :-p ,dokupilam rownierz spiworek w tym samym kolorze za 180 zl. takze na allegro (wszystko nowe)
mam nadzieje ze latem maluszek w nim jeszcze pojezdzi ale naprawde czasem mam wrazanie ze jest za ciezki do niego a wazy 10,20 g. do wiosny pewnie jeszcze mu przybedzie wiec zobaczymy szkoda bylo by zeby sie polamal :baffled: mam trzy wozki ktorych uzywam wiec przy sprzedazy bylby w bardzo dobrym stanie ,kiedys widzialam jak ktos na allegro sprzedawal buzza wlasnie z taka peknieta ta koncowka co wklada sie do stelaza tylko byla skrecona jakims metalem :confused: mam nadzieje ze mnie to nie spodka :blink:
 
ja mialam mutsy urban rider
trzeba go "zrozumiec" zeby dosc swobodnie nim sie poruszac
spacerowka jest dosc waska ale plus za to, ze ladnie sie siedzisko reguluje do pionu i lezenia a dodatkowo nie na pasek tylko na przycisk
trafilam jednak na felerny egzemplarz bo mechanizm skrecania mi sie blokowal
poza tym bardzo fajny wozek chociaz przyciezkawy - jednak schodzilam i wchodzilam z wozkiem i dzieckiem w srodku na 2 pietro ;-) jezdzilam nim po schodach :-D

potem zamienilam na casualplay i uzywalam rok
wozio fajny ale budka jest niska i takie 1,5-roczne dziecko uderza glowka w budke

teraz mamy tylko jane energy ale stoi prawie w ogole juz nie uzywana
 
reklama
kasiabelgia czyli masz ten sam problem co ja....ze moje dziecko ubrane na zimowo poprostu nie miesci sie do siedziska Buzza...:( Praktycznie odkad mamy zime nie moge go uzywac po pierwsze ze wzgledu na jasny bardzo letni kolor a po drugie na fakt ze moje dziecie ma ciasno i niewygodnie po trzecie 12 kg dziecko wydaje sie byc zbyt ciezkie do tego wozka a jego ciezar powoduje ze wozek sie kiepsko prowadzi ( przy mniejszym dziecku to byla czysta przyjemnosc).i skrzypi na kazdym kroku i mam wraznie ze laczenia plastikowe ramy sie rozleca.... Dokladnie to co pisalam w swojej wczesniejszej ocenie...za te pieniadze chcialybysmy wozek ktory wystarczy na dluzej niz 7-8 mc jak to mialo w moim przypadku. W Bugaboo ktory tez od poczatku uzywam wogole nie mam takiego problemu - rama jest tak solidna a plastik..calkiem inny jak ten uzyty doBuzza,nie ma mowy zeby cos sie rozregulowalo, skrzypnelo,wozio prowadzi sie jedna reka i ciezar dziecka tu niczemu nie przeszkadza.
 
Do góry