reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
no wlasnie tez zawsze nie postrzegalam tego wozka tzn Graco poniewaz wydawal mi sie niczym innym jak brzydka kupa plastiku...ale tym razem kolor tej spacerowki przechwycil moja uwaga no i cala masa superlatywnych opinii ktore znalazlam na necie...podobno teraz te kola sa amortyzowane i cale modele ulepszone. U nas te wozki sa tanie, tzn w porownaniu z tymi co mam to mega tanie, naleza to pospolitych i sa wszedzie nawet w tanich marketach za grosze - oczywiscie w takiej mega taniej wersji, te ulepszone z ladniejszymi wzorami i tapicerka sa ciut drozsze i mozna je kupic w tych lepszych specjalistycznych sklepach z artykulami dzieciecymi. Tak ogolnie to tylko kolorek mi sie spodobal bo taki nietypowy dla tradycyjnie szaroburego graca. Moja sasiadka urodzila chwile po mnie swoje drugie dziecko i kupli sobie takie podwojne graco w kolorze.....sraczkowatym w jakies takie tandetne zotle kaczuszki ktore gina wlasciwie w calym tym pieknym kolorze. Tak dumnie spacerowali po osiedlu a mi sie rzygac chcialo jak jechali z tym wozkiem.:-D
Gie-oska a w ktorym sklepie kupowalas swoj ze tak Cie beznadziejnie potraktowali? Generalnie z moich doswiadczen i wiedzy to powinni Ci nowy wozek zaoferowac...Ja tak mialam z Bumbleride, moje stare dzieci urzadzily sobie zabawe z wozkiem i przegiely sprzezyne do opuszczania oparcia. Nie wiem co robili ale nie sadze ze jakikolwiek wozek by to wytrzymal..... Napisalam do bumbleride ze niby "cos" sie stalo ....kazali zrobic kilka fotek jak to wyglada, po czym wyslali zwrotny znaczek i pudelko i odeslalam caly wozek do nich.Tydzien pozniej mialam nowiutka bryke a ten stary juz mial 8 mc. :) A wina ze cos sie stalo calkowicie lezala po mojej, a raczej moich dzieci stronie a nie fakcie ze wozio byl wadliwy.
 
hej kobietki;P znowu cisza na forum sie zrobila....sugar a sama bylas w us po wozio czy ktos ci przywiozl??i co z tym speedim udalo ci sie zlozyc go razem ze siedziskiem??
Pawimi zgadzam sie z Toba w 100% odnosnie tych ochydnych kolorach graco u nas w Polsce jakos wiekszy wybor jest kolorow hehe...ale ja juz wiecej graco nie kupie;P sie uprzedzilam do tej marki...ja swoj kupowalam w polsce a tu slowo "reklamacja" jest przez niektorych sprzedajacych nie respektowana i nie rozumieja ze takie jest prawo ze reklamacje musza uwzglednic...ale coz zycie
Dziewczyny co myslicie o wozku
ASKOT - dziecięce centra handlowe: Wrocław, Legnica - wózki, łóżeczka, rowerki, ubranka, zabawki, pieluchy, kosmetyki, pościel, produkty dla dzieci wczoraj widzialam dziewczyne ktora pchala taki wozek ale z gondola i nawet fajnie wygladal...a poza tym pchala go jedna reka hehe...musi byc lekki tylko te male plastikowe kolka mnie odstraszaja;-)pozdrawiam
 
to buggster - chwalony przez jednych a mniej przez innych....napewno rzucajacy sie w oczy gadzet. Mi sie osobiscie podoba :) Ale ja jestem maniak wozkowy...
 
rozumiem...dlatego napisalam ze ma wielu zwolennikow ale tak samo sporo przeciwnikow :)
 
reklama
bylam na kilku innych watkach o wozkach i ku mojemu zdziwnienu co watek to inne wozki kroluja nie rozumiem tego wogole jak to tak jest , i teraz tak sobie mysle ze cale szczescie ze trafilam akurat na ten bo biarac pod uwage swoje wczesniejsze pytanie co do parasolek pewnie bym kupila chicco bo tak sa te wozeczki gdzie indziej zachwalane :confused:
 
Do góry