reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

zamierzasz sobie kuoic do buzza to nowe kolo pompowane przednie??
Sofik" sliczny jest ten kolor fotelika co dalas;-) czarny to kolor niebrudzacy ale ja nie wiem czy wzielabym czarny dla mnie jest za smutny...ale kazdy ma inny gust
Na razie chce wogle kupic wozek:-) a potem sie pomysli.
Fotelik tez mi sie poodba ale zobacze jeszcze jakie sa w aukcji do wyboru...

A czarny owszem jest smutny kolorem ale maly ludek w srodku moze go rozweseli swoja osobka i ubiore...
Ja jednak zostane przy spacerowce czarne i gondoli...

Ale napewno poogladam jeszcze inne kolory..;-)

pawimi asuper foteczki
 
reklama
sofik -pamietaj ze na czarnym wszystko widac, ja mam czrnego maclarena i widac kazdy najmniejszy pylek biorac do tego specyficzna fakture buzzowskiego materialu...ja bym sie zastanowila. Kazde dotkniecie reka bedziesz widziala, moje kolezanka w anglii ma czarnego buzza i bardzo na swoj wybor narzeka.
"pawimi asuper foteczki" - DZIEKI!
 
pawimi Co osoba to inna opinia... zwriowac mozna, moja kumpela znów ma czanego buzzzza i jest zadowolona :rofl2:
I jak tu nie zwariowac...;-)
 
pawimi Co osoba to inna opinia... zwriowac mozna, moja kumpela znów ma czanego buzzzza i jest zadowolona :rofl2:
I jak tu nie zwariowac...;-)
WIESZ CO, najlpiej to sobie samemu decyzje podejmowac na wlasne ryzyko:tak: jak sobie poscielisz to wiesz co...najwyzej bedziesz wsciekla sama na siebie:-D:-D nas to mozesz tylko posluchac na zasadzie kto co ma do powiedzenia a decyzja niestety nalezy do Ciebie:happy:
 
tak mam buzza kupilam go w 2008 chyba jesienia kolor strawbery i jedno siedzisko kubelkowe te z dwoma byl wtedy nowoscia procz tego siedziska to niczym sie nie roznily ;-)
co do koloru to trudna decyzja , chociaz ja zawsze chcialam miec czerwony ale zaden wozek nie byl w tym kolorze tak ladny , chcialm xlandera czerwonego,na zywo ten kolor to kolor czerwonego wina :no: byl dl;a mnie okropny .
na poczatku uzywalam xlandera z gondola do ok. 4 miesiecy pozniej zaczelam uzywac buzza wkladajac spora pdusie pod pupcie aby maluszek lezal na plasko ale robilam to zadko jakos po xlanderze ciezko bylo przyzwyczic sie do trzech kolek mialam stresa przy zjerzdzaniu wozkiem pierwszym kolkiem z kraweznikow balam sie ze sie przewroci ,sluzyl mi potem do bujania i karmienia malca :baffled: mysle ze na wiosne jeszcze nim wyjade na spacerek bo jednak robi wrazenie ale nie wiem jak dlugo bende mogla z niegop korzystac moj filip ma 7 m. i wazy 10 kg czasem mam wrazenie ze sie ktoregos dnia pod nim zalamie :szok:
wstawila bym fotke ze spaceru ale nie wiem jak to zrobic :confused:
 
Kasiabelgia
Masz racje te buzz 3 kolowe maja tylko 1 siedzisko ale ten moj buzz4 kolowy ma juz dwa siedziska i jest bardziej stabilny, jezdzilam po sklepie i jestem zadowolona z 1 wrazenia...

Teraz tylko kolory:-D
 
Kasiabelgia
Masz racje te buzz 3 kolowe maja tylko 1 siedzisko ale ten moj buzz4 kolowy ma juz dwa siedziska i jest bardziej stabilny, jezdzilam po sklepie i jestem zadowolona z 1 wrazenia...

Teraz tylko kolory:-D
buzz 3 tez maja teraz dwa siedziska jak kupowalam swojego to juz byly i masz racje z cztrema pewnie sa o wiele stabilniejsze - mysle ze to tez kwestia przyzwyczajenia
a co do kolorku to wes ten ktory juz sobie upatrzylas bo jak teraz zaczniesz sie motac to potem mozna zalowac ze jednak mogl byc tamten itp...a tym bardziej ze wszystko inne chcesz w roznych kolorach ja mialam xlandera pomarancz. gondole zielona a fotelik jakis taki czarno szary wiec kolorki byly rozne :-)
 
tak mam buzza kupilam go w 2008 chyba jesienia kolor strawbery i jedno siedzisko kubelkowe te z dwoma byl wtedy nowoscia procz tego siedziska to niczym sie nie roznily ;-)
co do koloru to trudna decyzja , chociaz ja zawsze chcialam miec czerwony ale zaden wozek nie byl w tym kolorze tak ladny , chcialm xlandera czerwonego,na zywo ten kolor to kolor czerwonego wina :no: byl dl;a mnie okropny .
na poczatku uzywalam xlandera z gondola do ok. 4 miesiecy pozniej zaczelam uzywac buzza wkladajac spora pdusie pod pupcie aby maluszek lezal na plasko ale robilam to zadko jakos po xlanderze ciezko bylo przyzwyczic sie do trzech kolek mialam stresa przy zjerzdzaniu wozkiem pierwszym kolkiem z kraweznikow balam sie ze sie przewroci ,sluzyl mi potem do bujania i karmienia malca :baffled: mysle ze na wiosne jeszcze nim wyjade na spacerek bo jednak robi wrazenie ale nie wiem jak dlugo bende mogla z niegop korzystac moj filip ma 7 m. i wazy 10 kg czasem mam wrazenie ze sie ktoregos dnia pod nim zalamie :szok:
wstawila bym fotke ze spaceru ale nie wiem jak to zrobic :confused:
poprostu skopiuj i przenies albo zamiesc w swojej galerii to sobie zobaczymy:)
 
reklama
Do góry